Nová cesta započne už v červnu 2024!!!


Chceš se zapsat na waiting list? Napiš si o něj na ja.jsem@pavlacristal.cz 

VIPKlub & Program v jednom

aneb
transformace může být snadná i radostná zároveň

Channelovaná poselství, meditace, magické mantry, vývoj Vědomí a celkový růst

Dne 1. 6. 2023 se poprvé otevřely brány nového VIPKlubu i Programu pro propojení ZÁŘIVÝCH BYTOSTÍ V TĚLE “CESTA SVĚTELNÉ ZÁŘIVÉ BYTOSTI”
 
`Je to vývoj, je to cesta, je to růst všemi směry. Je to program a klub v jednom. 
Je to o důvěře. Ale to ty velké věci či dobrodružné cesty přece bývají, no ne?
☀️
Proč VIPKlub? 
Protože je to opravdu ojedinělý a výjimečný program. Protože by to mělo být hravé, ale zároveň praktické, laskavé a také půjdeme do hloubky. 
 Je pro všechny, kdo se probouzejí, jsou probuzeni nebo se probudit chtějí. Zkrátka pro propojení našich všech částí do komplexní Bytosti – a také pro propojení zářivých bytostí v těle, kterými všichni jsme.
Skupina, program a klub – to vše v jednom balení a bude celý channelovaný. Skrze channeling vám přinesu se svým světelným týmem  obsah, transformaci a pomůžeme vám s vývojem vašeho Vědomí – vás i vaší duše.
Prostě pro ty, kteří se probouzejí, probudit se chtějí nebo se již probudili do “vyššího vědomí” a říkáte si: Tak, skvělý. A jak si to mám udržet? A co teď s tím? Co se vlastně ode mě očekává? S kým si o tom všem můžu promluvit? Jak to vše můžu dál rozvíjet? A další a další otázky. S probuzením se totiž teprve ptát začínáme. 
Naším záměrem a cílem je PROPOJENÍ. Budeme propojovat všechny naše části do komplexní Bytosti – a také se propojovat jako zářivé bytosti v těle, kterými všichni jsme. V lehkosti, s radostí a hravostí, které jsou světelným bytostem tolik vlastní. O moc lepší způsob transformace a integrace než těžké a hutné energie, které tu na Zemi ještě stále jsou a určují způsob našich životů. 
JEDEME V CYKLECH
Ten nejkratší trvá 3 měsíce. Ten nejdelší je na rok. Budete si ho moci pořídit najednou. A bude možný i na splátky. 
Obsah vám potom zůstane v členské části, kde vám k němu zůstane stálý přístup. Takže nikam nezmizí, budete ho mít pro sebe a moct si ho pouštět znovu a znovu.

 

25

Obsah programu v jednom měsíci

 🌟 na začátku cyklu CHANNELING, nejčastěji v podobě channelované meditace, kde promluví světelné Bytosti se Světlem, se Zdrojem přímo k vám. A bude tak na vás pracováno i energeticky, na postupném propojování všech vašich těl a částí.
🌟 společný TÝDEN S VIP HOSTEM – celý týden s vámi pobyde vyjímečná žena či muž, kteří vám představí sebe a své schopnosti, budou pro vás mít připravený i nějaký konkrétní postup, techniku, úkol. To, co umí, přinesou pro vás, ať si můžete vyzkoušet a objevit mnohem více
🌟 na konci každého měsíce si dáváme SPOLEČNÝ ZOOM, prostor pro otázky a odpovědi, které vám ráda s mým světelným týmem zodpovím. Ale hlavně pro INTEGRACI všeho, na čem jsme po celý měsíc společně pracovali. S největší pravděpodobností promluví i světelné bytosti, protože se to stává už pravidlem.
 

1x za měsíc

🌟 magická MANTRA na měsíc a způsob, kterým máte s touto mantrou po celý měsíc pracovat, upevňovat, pozorovat a integrovat do svého běžného života.
🌟 CHANNELOVANÉ POSELSTVÍ – bude přímo pro skupinu, většinou v psané formě a budeme mluvit i o tom, k čemu nás Světlo a bytosti zvou a jak to zabudovat do normálního života
🌟 VLÁKNO Q&A – váš prostor na otázky a odpovědi

průběžně

příspěvky a videa, která přijdou impulsivně a okamžitě a budou reagovat na potřebu skupiny i jednotlivců, ať je ten vývoj víc hravý a laskavý. Nechceme, aby to byla dřina. I když pokud si zvolíte, můžete mít i to. Svobodná volba vždy vítězí.
💎
dotazník
chystám i menší soutěž o volnou konzultaci se mnou v Akáše skrze channeling
💎
tajemství: občas se u mě při konzultacích projevuje i světelný jazyk, tak se nelekněte, jestli na vás při channelování začnu mluvit jinak než česky. Vibrace a vědomí si vždy volí tu nejjednodušší cestu, jak posunout lidské bytosti. A někdy to, že mluvím naším jazykem, natolik zaměstnává naši mysl, že zapomínáme přijímat láskyplnou transformaci, tedy to, jak je na nás pracováno “za těmi slovy”.

Program & FunKlub v jednom

BUDE TO PROGRAM a BUDE TO KLUB. Trvat to bude rok.
 
Kdo ví, co pro nás Existence, Vesmír, Zdroj, Světlo a naše Duše chystají?
🌳
I mně se vše otevírá postupně, přichází to tak, jak se přidávají další a další členové a tím rozšiřujeme i program i jejich a naše Pole působnosti. A taky už chápu, proč mě to nenechal můj světelný tým nabízet za nižší cenu. Takže opravdu bude každým měsícem stoupat až k plné ceně. Ale i tu si můžete sami dobrovolně zvolit už teď.
✨
Ceny jsou jasné. Navnímejte si, jaký program je pro vás a určitě to ucítíte. Jak je vám v těle a pocitech v tom kterém programu? A pak už se jen rozhodnete, jak se chcete opravdu cítit.
 

VÍM, ŽE CHCI CELÝ ROČNÍ PROGRAM A OBJEDNÁVÁM SI HO ZDE:

V prodejním formuláři v pravém horním rohu si zvolte měnu Kč nebo EUR, ve které chcete platit. Pokud chcete službu platit na splátky, zvolíte si tuto možnost ve formuláři dole pod Shrnutí objednávky – políčko „Koupit na splátky“.

Roční program "CESTA CELISTVÉ ZÁŘIVÉ BYTOSTI"

CZ / EUR

144 000,- Kč / 5 977 €

12 x 12 200,- Kč / 12x 499 €

UŽ JSTE PROŠLI 3 měsíčním PROGRAMEM "VĚDOMÁ MYSL - Z NEVĚDOMÍ DO VĚDOMÍ"? PAK VSTUPTE PŘÍMO DO 9 MĚSÍČNÍHO PROGRAMU - ať neopakujete 🙂

9 měsíční program "Cesta celistvé zářivé Bytosti"

9 měsíční program "CESTA CELISTVÉ ZÁŘIVÉ BYTOSTI"

CZ / EUR

109 800,- Kč / 4 557 €

9 x 12 200,- Kč / 9 x 507 €

Potenciály, potenciály, potenciály ...

Vidím už dokonce i proměny a potenciály pro lidi, kteří se mnou, s námi, půjdou třeba celý rok hlouběji a víc do své velikosti „nahoře i dole“. Někteří mí klienti už se mnou jdou sezeními a transformací delší dobu a ti, co si to dovolují, jsou nádherným důkazem, že můžete opravdu cokoliv – dokonce i být sami sebou, být svou velkolepou bytostí v lidském těle tady na Zemi a používat všechny dary své Duše pro život.
💜
A někteří z vás mi píší, že už v posledních skoro 3 týdnech cítí ten obrovský nárůst vnitřní energie a síly. Ano, ta síla je obrovská a mně taky žene víc do akce, proto ten nový klub – který mi přišel i s návodem přesně před rokem a já to ignorovala. Ale s touto nádhernou silou a radostí už to ignorovat nejde.

Chcete o novinkách vědět včas?

Logo_DNA1 (1)

Nevím, jestli vnímáte ten velký nárůst energie a radosti, ale já už vidím ty potenciály nás jako velkých Bytostí v lidském těle už v tomto životě.
A ta vize se mi fakt moc líbí.
Je prostě nádherná.

Přes formulář si můžete napsat o informace, až budu otevírat na „Den otevřených dveří“, přijďte se juknout. Pustím vás sice jen za dveře, ne dál, ale i tam je co k vidění. I tam můžete cítit ty vůně a čistotu, která je uvnitř našeho klubu. I tam vám bude dáno cosi pocítit a uvidět. Jste vítáni. 

Potřebujete pomoci s objednávkou? 

 Napište mi na e-mail: ja.jsem@pavlacristal.cz

Přejít nahoru