Channelovaná světelná cesta 

Příběh tvé Duše

Krásný čas, 

je mi ctí, vzít Vás na tuto nádhernou, dobrodružnou, objevující světelnou cestu Vaší VELKOLEPOSTI. 

Chtěla jsem přinést tuto velkolepost každému, kdo ji hledá. Chtěla jsem, aby každý, kdo touží najít „něco“, co mu celý život chybí, si mohl přesně TO vzít zpět. 

Chtěla jsem, aby každý člověk mohl získat odpověď na základní otázky: „KDO VLASTNĚ JSEM? PROČ TADY JSEM? CO MI CHYBÍ? JAKÉ JE MÉ POSLÁNÍ?“ A tak jsem se napojila na Zem a na Zdroj (jako už tolikrát) a cítila jsem, jak právě teď je ten správný čas všechno toto přinést. 

Proč? PROTOŽE JE TO VÝSOSTNÉ PRÁVO KAŽDÉ LIDSKÉ BYTOSTI! A čekala jsem krátký channeling, meditaci, poselství. 

Ale přišlo něco nečekaného. Přišla tato skvostná, nádherná, všenaplňující SVĚTELNÁ CESTA. Je to příběh o tobě, o tvém zrození, o tvém bytí a tvoření … a také o tajemství tvoření a stvoření. Je to nádherný, velmi silný OSOBNÍ PŘÍBĚH TVÉ DUŠE, tvé Bytosti. 

Pojď se vydat do Chrámu tvé Duše … nebo až k samotnému Zdroji. Objev, jak nádherná a velkolepá Bytost opravdu jsi. 

Pojď se nejen s tvými průvodci vydat na tuto nádhernou objevnou cestu. A věz, že na ní neobjevíš jen svoji Duši, ale mnohem, mnohem víc. 

CO ZÍSKÁM ?

BONUS NAVÍC

Jako Bonus navíc se můžeš se mnou potkat na společném on-line vysílání (přes aplikaci ZOOM nebo ve fb skupině „Já jsem – Bytost v těle“, a to přesně 17. 3. 2023 ve 20:00 hod. Tento workshop pak zůstane uložený ve skupině „Já jsem – Bytost v těle“, aby byl pro tebe kdykoliv znovu dostupný. Navíc všem, kdo si zakoupí tuto nahrávku Cesty, bude následně poslán odkaz s nahrávkou na mail. Na workshopu být s námi můžeš, ale také nemusíš, svou nahrávku tohoto workshopu dostaneš, pokud sis koupil/a meditaci „PŘÍBĚH TVÉ DUŠE“. Takže ti opravdu nic neuteče. 

Společně budeme sdílet dojmy z této Cesty a otázky, které se probudily s tvými prožitky nebo novým nastavením, pokud jsi k němu dal/dala souhlas. S nadcházející jarní rovnodenností (20.3.) a začínajícím skutečným „Novým astrologickým rokem“ je tento channeling více než symbolický, je velmi silný a přínosný. (Samozřejmě to nekončí tímto datumem, ale spíše odstartujeme nové nastavení, novou energii, nově vědomí, nové potenciály, které pak budou pro všechny živé bytosti na Zemi od této chvíle dostupné už navždy). 

Ráda zodpovím tvé otázky, pokud ti nějaké vyvstanou (a věřím, že ano) a budeme si spolu povídat o těchto Bytostech Světla a Bytostech Vědomí, o channelingu i o tom, proč jsou tyto meditace i Cesta channelované. 

Co ještě ti může tvá Cesta přinést, když ji budeš opakovat? A další věci a otázky, které nám spolu přijdou. Ať společně vstoupíme do jarní rovnodennosti a Nového astrologického roku zcela noví. 

CO MŮŽU PŘI A PO MEDITACI CÍTIT? CO TO SE MNOU UDĚLÁ?

Může se  stát, že budeš u meditace ze začátku jakoby usínat – a je to v pořádku, není to ale úplně spánek, je to jen hlubší hladina vědomí než alfa, na kterou si Tvé tělo bude navykat postupně a laskavě, aby Tě léčilo na více úrovních a do hloubky. Tělo se tak léčí a dovyživuje (mnoho lidí má obrovský deficit péče a energie pro tělo, učí nás to teď být více laskaví k sobě a tělu a dát mu dost času a odpočinku i energie na regeneraci buněk) a podvědomí (podvědomá mysl) má tak možnost laskavě pustit to, co je připraveno se Tě už nedržet, aniž bys musela jít do hloubky svého podvědomí a „lovit“ tam stará dávná zranění a programy mysli.  
S rychleji se zvyšujícími vibracemi Země všichni, kdo chodí po Zemi, vnímají určitou nervozitu z tohoto zrychlení (zvyšování vibrací je ve hmotě vlastně zrychlování kmitočtů, tedy vibrování buněk a atomů – na bázi elektronů), mnoho lidí to těžko rozdýchává, někdo to vnímá i přes své nohy … 

Buď proto k sobě laskavý/laskavá a nespěchej na sebe (ani na tělo) nebo na jakýkoliv výkon a dopřej si dostatek času na cokoliv, po čem tvé tělo, mysl a duše touží. 

Meditace s tebou bude pracovat kontinuálně. Je to opravdu skutečná cesta, tzv. „Hero journey“, bude s tebou pracovat v mnoha vrstvách najednou, ale i postupně. Prostě individuálně – tak, jak to zvládneš přijímat. Dopřej si dostatek času, tato meditace totiž ti bude mít co nabídnout a pracovat s tebou na bázi fyzické a podvědomé až do roku 2027. I potom se pro tebe otevřou další vrstvy, pokud to přijmeš, vrstvy na bázi vědomí. A to už je jiný level 🙂 

Takže buď v klidu, užívej si svou cestu hrdiny a vychutnávej si, že se pro tebe při meditaci i po ní dějí zázraky, které nemusíš mít plně pod kontrolou, jen je můžeš přijímat a obdivovat způsob, kterým ti chodí. Prostě se o nic nesnaž. Svůj souhlas s vývojem svého těla i vědomí dáváš tím, že na tuto cestu vstupuješ. A pak pokaždé, když přijímáš – o něco víc … a o něco víc … a mnohem, mnohem víc. 

 

Věz, že všechno k Tobě vždy přichází v ten správný čas. Nikdy ne dřív a nikdy ne pozdě. Vždy jsi na správném místě ve správnou dobu a vždy dostáváš od Vesmíru (duše, Zdroje, tvé bytosti – jakkoliv to chceš nazývat) vše, co potřebuješ – dokonale Tobě na míru. 

Nahrávku můžeš opakovat vždy, když to ucítíš nebo si pouštět jen úryvky a nechat na sebe působit laskavé, očišťující a projasňující vibrace, které přichází za slovy. 

Lidé mi píší, jak nádhernou a laskavou energii, vedení a podporu z meditace vnímají a že s nimi pak zůstává i v běžném životě. A ještě další krásné zprávy o tom, že už vnímají ten přesah do nové energie, do nového způsobu životu i tvoření. A také to léčení na bázi těla, doplňování tolik potřebné energie … a mnohem víc. No není to fantastické? 

Děkujeme a přejeme Ti skutečně velmi šťastnou Cestu. 

S úctou a láskou Pavla & tým  

Potřebujete pomoci s objednávkou? 

 Napište mi na e-mail: ja.jsem@pavlacristal.cz

Přejít nahoru