Objednávka meditace 

Objednávka meditace "Uzdravení strachu"

Je úžasné, že si na této stránce objednáváte tuto nádhernou channelovanou meditaci na „Uzdravení strachu“. Strach je emoce, pocit, stav, který nás dokáže srazit i na kolena, ochromit naše tělo i mysl. Strachy, všechny naše strachy, máme uloženy hluboko v našem podvědomí a také se ukládají v našem fyzickém těle jako toxické látky ve svalech či orgánech, které časem také ochromuje. 

Strach není vědomí, nemá nad námi moc. Jsme to my, kdo ze strachu dokáže vytvořit hrůzostrašné scénáře, které v mysli omíláme dokola a dokola a tak prožíváme třeba 30 krát situaci, která nás teprve čeká a 30 krát prožíváme u ní strach. Myslíte si, že je to jen myšlenka? Ale to váš mozek neví! A tak reálně prožívá váš mozek a vaše podvědomí tyto strachy dokola a dokola a je stále dokola vyděšené jako malé dítě … a my o tom nevíme … ale působí to na nás na všech úrovních. 

Strachu se silou nezbavíte. Ale můžete ho přijmout jako svoji součást, pochopit, proč se vám tyto situace staly a uvědomit si, k čemu vás vlastně ty situace vedly. Je to krásný proces, kterým můžete uvolňovat své dávné strachy. A nebo si pustíte tuto nádhernou, láskyplnou a podporující meditaci a necháte své strachy proměnit zpět ve světlo a v lásku. 

Můžete si vybrat … 

Láká vás tato nádherná meditace? Pak si jen vyberte měnu, ve které si chcete svoji meditaci objednat, počkejte, až vám přijde do vašeho emailu, kde si ji můžete pohodlně stáhnout do telefonu nebo do počítače a mít ji tak stále při ruce … a pak už jen zavřete oči, vezměte si jemný dlouhý nádech a jemný dlouhý výdech … a nechte meditaci působit

Meditace působí, i když u ní usnete, což se děje často ze začátku – je to ochrana vašeho podvědomí a je to tak v pořádku. 

0
lidí už si stáhlo tuto meditaci

Zboží vám bude odesláno elektronicky do 7 dnů od objednávky do vašeho emailu ve formě mp3, odkud si meditaci  můžete stáhnout do svého telefonu. 

Platit můžete platební kartou nebo bankovním převodem.

Zde si, prosím, vyber variantu pro měnu v českých korunách nebo v eurech: 

Děkujeme, že můžeme být součástí této vaší úžasné cesty. 

S láskou a úctou k vám, k životu a Existenci 

Pavla & tým

Potřebujete pomoci s objednávkou? 

 Napište mi na e-mail: ja.jsem@pavlacristal.cz

Přejít nahoru