Pravidelná channelovaná poselství
*
Poselství ze Světla

Poselství ze Světla, nebo-li z Vědomí, ze kterého přichází a pochází – je tvořeno – vše, co existuje. Přichází skrze channeling, přinášejí je bytosti Světla a Vědomí. Přinášejí je pro nás jako vedení, návod, radu, pomoc a podporu. Nejen skrze slova, ale také přes zvuky, vibrace, které nejsou zcela slyšitelné, ale můžete je vnímat. Můžete je cítit na a ve svém těle, třeba jako jemné mrazení, obejmutí andělů nebo jako teplo uvnitř srdce. Přicházejí k nám za slovy. 

Ale i slova jsou zde důležitá. Jsou důležitá pro naše lidské vnímání. Pomáhají nám pochopit, uchopit vyšší vědomí, rychlejší vibrace, naší vědomou myslí. 

Jaký je rozdíl mezi vědomou a nevědomou myslí? 

Je velký, přesto je naprosto zanedbatelný. I vědomá mysl dokáže jen ztěží uchopit a vnímat tak velké a krystalicky čisté množství lásky, která za těmi všemi slovy k nám proudí. 

Jak s nimi dál pracovat? 

Podívej se do svých pracovních listů. Pokud máš možnost, vytiskni si je. Pokud tu možnost nemáš, vždy si můžeš vzít volný papír a text si psát na něj. Obě varianty jsou možné. Obě dvě fungují. Užívej si také praktický přístup k tzv. „duchovnímu růstu“ a vývoji, nejen ten vizuální. Bez praktického uchopení, bez každodenního praktikování, jsou výsledky jen částečné. Pořád jsme bytosti v lidském těle. Pořád se ještě pohybujeme po matičce Zemi, lady Gaie. A to je naprosto nádherná realita. Tak si ji pojďme začít užívat. Ona sama nás k tomu zve. 

Poselství z andělské říše

NĚCO MÁLO O ANDĚLSKÝCH BYTOSTECH 

VNÍMÁTE TU TEĎ TO NÁDHERNÉ LÁSKYPLNÉ ANDĚLSKÉ POLE, KTERÉ PŘIBYLO DO NAŠEHO SPOLEČNÉHO POLE? Jak ho cítíte? Jak ho vnímáte? Jaké má podle vás barvy? Cítíte, jak nás objímají svými obrovskými křídly? 
Já je zbožňuju. Jsou obrovskou energetickou podporou a láskou, přestože jejich energie je tak jemná, dokážou obejmout celý svět.
🪶
Věděli jste třeba, že poměr křídel k jejich tělu je asi 1:18? A že dokáží svá křídla podle potřeby zvětšit třeba 80 krát? A že někteří archandělé mají u sebe i něco jako meč, leaser, kterým od nás můžou odtít to, co nám už neslouží?
Mají tak obrovské pole působnosti, že je to až překvapující k tak jemným energiím. Tak se nebojte je o cokoliv pro sebe požádat. Každý den tu jsou pro vás.

TROŠKU HRANÍ MÁ ÚČINEK JAKO DOBRÉ SPANÍ   💫

Pojďme to trošku odlehčit. Dnes se mi dostaly do rukou moc krásné andělské karty. Pro klub mi jich přišlo 6 a jedna ústřední uprostřed je záměr. Vyberte si kartu, která vás přiláká jako první pohledem nebo pocitem. Můžete se přitom soustředit na otázku. Třeba: “ Co mi pomůže k mému vnitřnímu klidu a harmonii?”
💫
Napište do skupiny do komentáře, co si vybíráte. Až po tomto naladění se podívejte na obrázek dolů, jakého anděla jste si vybrali a s čím vám může pomoct.
🌟
Andělské bytosti jsou připraveny nám pomáhat každý den. Naprosto s čímkoliv. Každý anděl je jedinečný, má specifické pole působnosti i schopnosti. Nemusíte znát každého anděla, stačí požádat ty anděly, kteří jsou odborníci na právě vaši věc. Stačí je o to jen požádat.

🐬

Přes tlačítko pod obrázkem se vám otevře stránka s vaším výkladem. Najděte si tam svoji kartu a přečtěte si podrobný výklad jako další inspiraci. Ta nejdůležitější informace k vám však přišla po otočení karty ve vaší mysli jako první myšlenka. A ta je pro vás vždy nejdůležitější, určující. Jak už vlastně víte. 

S láskou a úctou
Pavla IŠARAS & Cristal

Přejít nahoru