Pravidelná channelovaná poselství
-
Poselství ze Světla

Poselství ze Světla, nebo-li z Vědomí, ze kterého přichází a pochází – je tvořeno – vše, co existuje. Přichází skrze channeling, přinášejí je bytosti Světla a Vědomí. Přinášejí je pro nás jako vedení, návod, radu, pomoc a podporu. Nejen skrze slova, ale také přes zvuky, vibrace, které nejsou zcela slyšitelné, ale můžete je vnímat. Můžete je cítit na a ve svém těle, třeba jako jemné mrazení, obejmutí andělů nebo jako teplo uvnitř srdce. Přicházejí k nám za slovy. 

Ale i slova jsou zde důležitá. Jsou důležitá pro naše lidské vnímání. Pomáhají nám pochopit, uchopit vyšší vědomí, rychlejší vibrace, naší vědomou myslí. 

Jaký je rozdíl mezi vědomou a nevědomou myslí? 

Je velký, přesto je naprosto zanedbatelný. I vědomá mysl dokáže jen ztěží uchopit a vnímat tak velké a krystalicky čisté množství lásky, která za těmi všemi slovy k nám proudí. 

Jak s nimi dál pracovat? 

Podívej se do svých pracovních listů. Pokud máš možnost, vytiskni si je. Pokud tu možnost nemáš, vždy si můžeš vzít volný papír a text si psát na něj. Obě varianty jsou možné. Obě dvě fungují. Užívej si také praktický přístup k tzv. „duchovnímu růstu“ a vývoji, nejen ten vizuální. Bez praktického uchopení, bez každodenního praktikování, jsou výsledky jen částečné. Pořád jsme bytosti v lidském těle. Pořád se ještě pohybujeme po matičce Zemi, lady Gaie. A to je naprosto nádherná realita. Tak si ji pojďme začít užívat. Ona sama nás k tomu zve. 

Poselství od Matky Země

LÁSKA, PÉČE, VÝŽIVA, NÁDHERNÁ LEHKOST A LASKAVÝ ZEMITÝ HUMOR 

 

Pojďme využít nádhernou, milující mateřskou péči Matky Země – lady Gaia – a nechme se vést odbornými průvodci, které nám Vědomí naší nádherné planety právě teď nabízí … 🐬

🌟 A protože je světlo skrze Lví bránu opravdu silné, přicházíme opět s dalším nástrojem – s tím, co máte tak rádi. Podle sebe, své intuice, co vás zavolá na první oční kontakt (ne to, co byste chtěli, ale doslova kam vám oči poprvé padnou – zkuste to teď s intuicí) si vyberte svoji kartu. 🦁

Co najdete pod těmito kartami? Kupodivu si nás zavolala samotná Gaia, která touží pomáhat tak úžasným bytostem, kterými jste už teď
Matka Země, lady Gaia miluje odvahu a rozmanitost – a tak nám nabízí pomoc v pravdě sobě vlastní – dokonce i se svým typickým jemným humorem – přichází k nám s nabídkou průvodců – VYBERTE SI SVÉ SILOVÉ ZVÍŘE PRO TŮTO OBDOBÍ.
🐒

Přes tlačítko pod obrázkem se vám otevře stránka s vaším výkladem. Najděte si tam svoji kartu a přečtěte si podrobný výklad jako další inspiraci. Ta nejdůležitější informace k vám však přišla po otočení karty ve vaší mysli jako první myšlenka. A ta je pro vás vždy nejdůležitější, určující. A to vy  už vlastně víte. 

A ten její zemitý humor? Já už jsem ta zvířata viděla – a chci vám říct, že to jsem teda nečekala. U některých jsem se jenom divila, co tam dělají, u jiných se zase usmívám, že teda takové zvíře bych si za průvodce zvolit opravdu netoužila. Ale víte co? Když tomu dáte opravdu šanci, zjistíte, že i takový například komár vám má co nabídnout. Jen si musíte dovolit otevřít se tomu, otevřít se zcela potenciálu, který pro vás vaše momentální silové zvíře má

Ne, nedělám si srandu, opravdu teď víc než kdy jindy si zvolte – spíš přiznejte tu kartu, kterou vám vyberou vaše oči, váš první pohled. A možná se odvrátíte jinam, ale váš pohled se bude na to místo chtít vrátit. I když vy možná ucítíte, že to fakt nechcete – zkuste tentokrát poslechnout své tělo. Protože i vaše tělo má úžasnou intuici a inteligenci. Ani netušíte jakou. 
 
 Takže pojďme si znovu hrát, zahrajeme si spolu karty. Vyberte si, napište do komentáře vaši volbu a já vám dám komentář k tomu, co jste si vybrali. Ale nejdřív, jako vždy, nechejte na sebe působit vyobrazení i samotné zvíře, které k vám tentokrát přichází jako odborný průvodce, ten nejlepší pro vás, teď a tady, nejlepší pro vaše momentální životní výzvy a období.
 
🐬🌟
A jako vždy – užijte si to mooooooc!!!
 
S láskou a úctou
Pavla Išaras & Cristal

S láskou a úctou
Pavla IŠARAS & Cristal

Přejít nahoru