Tvé silové zvíře - průvodce od Matky Země

Jakýkoliv výklad karet nebo přímo tarot je pro nás vždy velmi přitažlivý. Má však dost velké úskalí – a to je opět v naší podvědomé či nevědomé mysli. Dokáže naprosto ovlivnit naši realitu. 

Dokáží karty předpovídat budoucnost? 

Kdysi tomu tak opravdu bylo. Fungovala karma, fungoval osud, fungovala jedna budoucnost, která se velmi těžce dala měnit. Teď je to však jiné – a já říkám: „Díky za to!“ 

Už neexistují limity, neexistuje jedna budoucnost, ve které by mohli čtenáři energií nebo vědmy číst. Mohou se na nějakou realitu, tzv. budoucnost napojit a číst ji – ale ta není jediná! Existují stovky, ba tisíce potenciálů budoucností. 

Naše potenciály budoucnosti jsou jako cesty a rozcestí. Můžeme jít po jedné a rozhodnout se, že už po ní jít nechceme a vybrat si jinou – prostě na ni přejdeme nebo přeskočíme. 

Co tedy určuje naši budoucnost? 

MY!

Naše rozhodování, to je to, co určuje naši budoucnost. A tak měníme naši tzv. budoucnost každým okamžikem, každým nádechem a výdechem. Každým naším rozhodnutím. A je to tak dobře. 

MÁME TEDY VŠECHNY KARTY ZAHODIT? 

NE! POJĎME SI HRÁT!!

Můžeme si s nimi hrát, brát je jako momentální inspiraci, než se zase rozhodneme vibrovat jinou kvalitou. Pojďme si s nimi hrát, pojďme si je užívat. Pojďme se nechat inspirovat a využít jejich rady a vedení právě pro tento jeden okamžik, kterým je naše „TEĎ“. 

VÍTEJTE DO NOVÉ REALITY

ODHALENÍ JEDNOTLIVÝCH KARET

Krásný den, tak jdeme na odhalení.
Otáčím karty a čtete si – nejprve na sebe nechte působit obrázky a potom až po chvíli čtěte poselství jednotlivých zvířat v textu.
💫🐬

Zkuste se ještě předtím zeptat: „Na co  se teď mám v nejbližších 20 – 30 dnech více soustředit? Co právě teď potřebuji posilovat? Co právě teď potřebuji přijmout? Jakou pomoc mi nabízí samotná Lady Gaia? 
🐍
A sdílejte do skupiny do komentáře, co vám k tomu přišlo. Sdílení v tůtom prostoru, v našem Poli Zázraků, vám umocňuje, co sdílíte nebo řešení toho, co sdílíte. Tak toho pojďte využít. 

Přes tlačítko pod obrázkem se vám otevře stránka s vaším výkladem. Najděte si tam svoji kartu a přečtěte si podrobný výklad jako další inspiraci. Ta nejdůležitější informace k vám však přišla po otočení karty ve vaší mysli jako první myšlenka. A ta je pro vás vždy nejdůležitější, určující. Jak už vlastně víte. 

S láskou a úctou
Pavla & tým

VÝKLAD JEDNOTLIVÝCH KARET

S láskou a úctou
Pavla IŠARAS & Cristal

Přejít nahoru