Překvapení

Meditace, stejně jako channelovaná poselství, přicházejí k nám od bytostí světla jako energetická podpora, která plyne za slovy, která skrze mě přicházejí. Občas se objeví i světelný jazyk nebo v podobě zvuků nebo světelných symbolů, které plynou a nesou energii a podporu stejně jako slova, jen o něco příměji, možná se dá říct i silněji. Prostě napřímo tam, kde nás mají nejvíce podpořit nebo k místu, kterého se mají dotknout a uzdravit ho nebo ho dokonce změnit. 

Světelný symbol "Já jsem sám/sama sebou"

Druhý světelný symbol přišel dřív, než jsem zamýšlela. Nejdříve jsem si myslela, že bude pro každý cyklus jeden světelný symbol. Ale s rozběhnutou transformací přišel jako velká podpora další světelný symbol „JÁ JSEM SÁM/SAMA SEBOU“

O čem je? Je o PŘIJÍMÁNÍ, SMÍŘENÍ a INTEGRACI. 

Světelný symbol pro snadnější přijímání všech těch našich částí, vyplouvajících k nám z našeho nevědomí a laskavější integraci. Všech těch částí, které kdysi uvěřily, že nejsou dost dobré, že jsou málo …. nebo že jsou moc ….  málo a moc cokoliv, třeba moc hlučná, moc drzá, moc citlivá, moc tichá, málo sebevědomá, málo hodná, málo se dělící o své věci … Všechny tyto části jsme kdysi odmítli a zasunuli do podvědomí a některé až do nevědomí a přikryli jsme je hávem temnoty. Proč? No proto, aby nebyly vidět ani slyšet. Jenže jsme tím umenšili sami sebe, odmítli jsme sami sebe. Své vědomí, své dary, svou jedinečnost. 

A teď je čas je opět přivolat k sobě zpátky, přijmout je, smířit se s nimi a integrovat je zpátky do celku. Do celistvosti. Do komplexní bytosti, kterou jsme kdysi, v dobách naší jedinečnosti a síly, byli. Nu, vyšší vědomí má vyšší záměry pro naše nejvyšší cíle. Pojďme si ho tedy užít. 

Jak s ním pracovat? 

Stáhněte si ho. Vytiskněte si ho. Dejte si ho jako tapetu na mobil nebo na váš PC jako pozadí. Vystavte si ho na viditelné místo, kde pobýváte nejčastěji. Nechávejte ho na sebe vyzařovat a působit. Přirozeným způsobem vás k vaší jedinečné expanzi povede. Můžete si ho vytištěný dát pod polštář a spát na něm, zapisujte si pak sny, které s ním budete mít. Sledujte, jak se s ním mění vaše nálady, pocity a myšlenky. 

Kam vás vede? 

Poslouchejte jeho „vedení“ a zkuste následovat svoji vlastní intuici. Sledujte kolem sebe synchronicity, znamení. Hrajte si, užívejte si ho. Je tu jen a jen pro vás. 

Světelný symbol „JÁ JSEM SÁM/SAMA SEBOU“

04-gold-zjemnene

MATERIÁLY KE STAŽENÍ

S láskou a úctou
Pavla IŠARAS & Cristal

Přejít nahoru