Deník Radosti
z Nevědomí do Vědomí

PÍŠEŠ SVŮJ DENÍK RADOSTI?

Proč pořád pokračujeme v psaní deníku? 

Mám pro vás radostnou zprávu – protože vaši bytost to fakt baví!! A taky proto, že vaši mysl to dokonale zabaví – a vy si zatím můžete utřídit myšlenky nebo nechat promluvit tu část, kterou normálně vůbec mluvit nenecháte. 

A jako vždy – užívejte si to, zasloužíte si trochu si hrát. 

 

ÚKOL Č. 6

Další úkol je takový malý upgrade úkolu předešlého. Pojďme posunout vděčnost ještě o krok dál. Umíte procítit vděčnost za něco, co ve svém životě ještě reálně nevidíte? Prozradím vám tajemství – to nevadí, že to nevidíte, ale ta možnost, ta realita už tu existuje a je blízko vás. Jen ji k sobě přitáhnout, jen si ji prostě pro sebe vybrat.

ÚKOL Č. 7

S tímto novým cyklem přicházejí, otevírají se, dlouho ukryté emoce. Ať už jste o nich věděli nebo ne, jsou tady, protože jste je nosili hluboko v sobě spoutané. Teď je čas jimi s lehkostí nebo trpělivostí projít a nechat je jít, zase je odpoutat od sebe. A k tomu vám může pomoct i další úkol pro vás a vaši mysl. Opět – je dobrovolný, ale pokud vás naštve nebo se vám fakt nechce do něj jít, určitě odolejte pokušení do toho nejít a naopak do něj jděte s chutí a radostí. Budiž pro vás požehnáním.

S láskou a úctou
Pavla IŠARAS & Cristal

Přejít nahoru