Týden s VIP hostem

KATKA MARKOVÁ

Tlumočnice vnitřního světa a kouzelnice s vůněmi a rostlinami 

MEDAILONEK

J

Rozhovor s Katkou Markovou

Moderní pojetí vůní a transformace skrze příběhy a vůně 

Už brzy

Stáhnout záznam rozhovoru s Katkou Markovou v mp3 

Týden s Katkou ve skupině

 PŘÍBĚHY KVĚTIN, NÁDHERNÁ LEHKOST, KRÁSA A VZNEŠENOST

 

AURAESENCE „JÁ JSEM ZÁŘIVÁ BYTOST“ – video

PŘED SPANÍM – tip na použití auraesence – video

Spánek a tip na práci s aura esencí před spaním.

                                                                    INTUITIVNÍ VÝKLAD KARET 

Ráda bych mezi nás poslala trochu toho „udělej si to krásné“ prostřednictvím karet. S kartami pracuju už nějakou dobu. Začala jsem se učit s tarotem a objevila i mnoho dalších netarotových karet. Vybírám si vždycky ty, které osobně vnímám jako krásné. Přece si nebudu vybírat opak. 

Postupuj takto: Zastav se. Dej si několik vědomých nádechů a výdechů. Zeptej se své Bytosti: „JAKÝ IDEÁLNÍ DALŠÍ KROK MI NABÍZÍŠ, MÁ BYTOSTI?“ Která je pro tebe právě teď ta nejkrásnější? Na inspiraci, která promluví skrz karty, se pak podívej na videu. 

ZKUS TO VYDRŽET A PODÍVEJ SE NA SVOU VOLBU A VÝKLAD NA VIDEU  AŽ POTÉ, CO SI SÁM/SAMA INTUITIVNĚ NAČTEŠ, CO PRO TEBE TVÁ KARTA NESE ZA VZKAZY Z PROSTORU TVÉHO SRDCE, Z PROSTORU TVÉ INTUICE. 

TROŠKA ALCHYMIE NÁS HODNĚ POVZBUDÍ

V rozhovoru s Pavlou a bytosmi vyvstalo několik doporučení, povzbuzení k akci a krásných úkolů. Mimo jiné jeden „úkol“ přišel skrze energii vavřínu 🍃 A vavřín spojil svou moudrost s vodou a vznikl z toho návod:

Dej 3 vavřínové listy do misky s vodou. Misku si dej na noční stolek, pod postel nebo kamkoliv blízko k místu, kde spíš. Požádej vodu a vavřín o radu, léčení, návod, odpověď… Zeptej se vavřínu, co ti přináší. Ráno si s vavřínovou vodou opláchni obličej (teoreticky se můžeš i napít). A pak už jen vnímej. Vnímej odpovědi. Mohou přijít během spánku i během následujících dní. Přijdou vždy. Chtěj je vidět, slyšet, cítit.

Z nějakého důvodu tuším, že to bude miti skvělý účinek na pleť… nu uvidíme, vyzkoušíme. Jo a kdybyste si snad mysleli, že doma určitě vavřín nemáte, tak já vám říkám, že tak na 99 % máte 😃😃😃 je to totiž bobkový list.

Služby od Katky a jejích průvodců

KRÁSU A VZNEŠENOST

najdete na 

služba

 
služba
Kontakty na Katku

S láskou a úctou
Pavla IŠARAS & Cristal

Přejít nahoru