Video vzkazy

VZTAHY V ROVNOVÁZE
-
jak se vám teď bude v relaitě ukazovat

V tomto měsíci můžete očekávat pravdivost – větší a hlubší pravdu o sobě, o svém vztahu k sobě. Co bude vyplouvat na povrch a jak se to může dít v každodenním životě, si podlehněte. Ať si nemusíte brát osobně to, co vám vaši blízcí říkají nebo ukazují. A buďte laskaví k sobě i k nim. Protože vám jen přináší zprávy z vašeho nitra a z duše. 

CO UMÍ A UMOŽŇUJE MUŽSKÁ A ŽENSKÁ BOŽSKÁ ESENCE
&
PROČ JE TAK DŮLEŽITÉ MÍT JE V ROVNOVÁZE
-
PROČ SI NAŠE DUŠE VYBÍRÁ MUŽSKÉ A ŽENSKÉ INKARNACE OPAKOVANĚ

Naše duše si převážně vybírá inkarnaci v jedné polaritě opakovaně. Proč? Je to pohodlné a laskavé, protože když se narodíte víckrát jako žena, víte přirozeně a hluboce, co můžete od sebe očekávat, stejně tak jako muž. Při přechodu z jedné polarity do druhé procházíme inkarnací, která je „mezi těmito polaritami“, a tak se může stát, že se nám ještě v té inkarnaci „mezi“ točí naše 2. čakra v obrácené polaritě, tedy v té, co jsme ji žili víckrát za sebou a jsme na ni, včetně naší DNA, zvyklí. Další důvod k neposuzování sexuality ostatních. 

Vhled přišel opravdu na cestě, prosím, omluvte chvílemi víc zvuků než jen můj hlas. Když to přijde, musí to prostě ven, ať už jsem kdekoliv 🙂

JAK FUNGUJE MUŽSKÁ A ŽENSKÁ PODSTATA
&
ALCHYMIE 2. ČAKRY A NAŠICH ENERGIÍ

Vnímejte synchronicity a znamení - jsou všude

Máme tu hvězdnou podporu bytostí z hlubin, jejich vedení, lásku, výživu a obejmutí stejně jako od matky Země. Zastavte se na chvíli a vnímejte jejich znamení. Zastavte se na chvíli a zeptejte se sami sebe: “ KDO VŠECHNO MĚ PODPORUJE A VYŽIVUJE  UŽ TEĎ?” 

A vnímejte, že skutečně není co dělat, a přesto, nebo právě proto se dějí zázraky, integrace všech změn, které jsme už vytvořili a aktivovali, do našeho vědomí a všech našich Éterických a hmotných těl. 

PROBÍHÁ AKTIVACE. A probíhá sama o sobě, bez našeho přičinění – jen proto, že jsme udělali rozhodnutí a hlavně proto, že jsme dokázali pustit všechno, co nás doposud tížilo a zpomalovalo. Jen se uvolněte, relaxujte a nechejte se opečovávat, vyživovat, naplňovat touto nádhernou podporou. A užívejte si je skutečně po celou dobu. 

 

S láskou a úctou
Pavla IŠARAS & Cristal

Přejít nahoru