Překvapení

Meditace, stejně jako channelovaná poselství, přicházejí k nám od bytostí světla jako energetická podpora, která plyne za slovy, která skrze mě přicházejí. Občas se objeví i světelný jazyk nebo v podobě zvuků nebo světelných symbolů, které plynou a nesou energii a podporu stejně jako slova, jen o něco příměji, možná se dá říct i silněji. Prostě napřímo tam, kde nás mají nejvíce podpořit nebo k místu, kterého se mají dotknout a uzdravit ho nebo ho dokonce změnit. 

Světelný symbol
"Vyrovnání - Láska polarit"
aktivace souladu, spolupráce a splynutí ženské a mužské esence"

Tento světelný symbol ke mně přicházel znovu a ještě více po vrstvách. Vracela jsem se k němu znovu a znovu. Je velmi komplexní, je velmi čitelný, hluboký a láskyplný. Vypráví celé příběhy o dávné lásce naší ženské a mužské esence, také  o dvojplamenné duši, která splývá uvnitř velké a celistvé Bytosti v jednotě v MILUJÍCÍ CELEK.

Proč k nám tento příběh přišel? 

Abychom se uvolnili v důvěře v moudrosti své bytosti i vědomého těla, abychom si znovu dovolili být darem stejně, jako i dary přijímat ve vznešenosti naší nádherné Bytosti – těla, mysli a duše. 

Stalo se, že jsme se přestali vnímat – vidět a cítit sami sebe. A tak nám naše Bytost dala dar z největších – „rozdělila“ se, oddělila v sobě ty nejkrásnější esence a postavila je do pozice polarit. Jako naši mužskou a ženskou esenci. 

Ne, nebylo to špatně, nebyl to ani trest. Naopak! Jak už má vývoj ve zvyku, děje se tak k vyššímu cíli, z vyššího principu naší duše. Můžeme tak ještě víc a hlouběji a intimněji poznat, pochopit, cítit a vidět sami sebe. Ještě víc detailněji. A to je ten dar. Ještě hlubší a větší sebe-láska. 

Jak s ním pracovat? 

Stejně – stáhněte si ho. Vytiskněte si ho. Dejte si ho jako tapetu na mobil nebo na váš PC jako pozadí. Vystavte si ho na viditelné místo, kde pobýváte nejčastěji. Nechávejte ho na sebe vyzařovat a působit. Přirozeným způsobem vás k vaší jedinečné expanzi povede. Můžete si ho vytištěný dát pod polštář a spát na něm, zapisujte si pak sny, které s ním budete mít. Sledujte, jak se s ním mění vaše nálady, pocity a myšlenky. 

A můžete si ho dokonce vizualizovat nebo přikládat na své 2. čakře. 

Tento symbol má vyjímečně tvar čtverce – můžeme toho tedy využít a vyrobit si z tapet třeba podtácky pod sklenici s pitím. A můžete pozorovat, co cítíte, když pijete tuto pozměněnou vodu. 

Kam vás vede? 

DO ROVNOVÁHY, DO HARMONIE, DO SPOLUPRÁCE, DO SOULADU, K OTEVŘENÉMU ČISTÉMU A JASNÉMU DIALOGU, DO LASKAVOSTI K SOBĚ I PARTNEROVI, PARTNERCE, DĚTEM, ZKRÁTKA KE SVÉ MUŽSKÉ I ŽENSKÉ ESENCI UVNITŘ I VENKU. 

Poslouchejte jeho „vedení“ a zkuste následovat svoji vlastní intuici. Sledujte své pocity uvnitř těla. Jaké pocity a v jakých částech těla ve vás symbol vyvolává? K čemu vás zve? Zkoumejte ho. Hrajte si, užívejte si ho. Je tu jen a jen pro vás. 

Světelný symbol „VYROVNÁNÍ – LÁSKA POLARIT“

aktivace souladu, spolupráce a jednoty ženské a mužské esence

09-gold

MATERIÁLY KE STAŽENÍ

S láskou a úctou
Pavla IŠARAS & Cristal

Přejít nahoru