Překvapení

Meditace, stejně jako channelovaná poselství, přicházejí k nám od bytostí světla jako energetická podpora, která plyne za slovy, která skrze mě přicházejí. Občas se objeví i světelný jazyk nebo v podobě zvuků nebo světelných symbolů, které plynou a nesou energii a podporu stejně jako slova, jen o něco příměji, možná se dá říct i silněji. Prostě napřímo tam, kde nás mají nejvíce podpořit nebo k místu, kterého se mají dotknout a uzdravit ho nebo ho dokonce změnit. 

Světelný symbol
"Usmíření polarit - aktivace souladu, důvěry a spolupráce ženské a mužské esence"

Tento světelný symbol ke mně přicházel po vrstvách. Vracela jsem se k němu znovu a znovu. Je velmi komplexní, je velmi čitelný, jasný a laskavý. Vypráví celé příběhy o naší ženské a mužské energii, o způsobech, kterými se udržovaly v rovnováze a v laskavosti k sobě samotným i k sobě vzájemně. 

Proč k nám tento příběh přišel? 

Abychom se uvolnili v důvěře v moudrosti své bytosti i vědomého těla, abychom si znovu dovolili více přijímat – pro sebe, více milovat – sebe a více komunikovat, co potřebujeme – pro sebe. 

Stalo se, že jsme si jako lidské bytosti tak nějak přestali rozumět – člověk člověku. Ale toto nedorozumění vzniklo už dávno, v naší 2. čakře, mezi naší mužskou a ženskou esencí. Jaké byly důvody? Ten příběh začíná už při stvoření tzv. Zdrojových Bytostí – Tvůrců, které se uvolnily ze Světla, aby byli stejnými tvůrci jako Světlo samotné. Jen zcela nepochopili komplexnost tvoření, jako když si nepřečtete celý návod a přesto jdete sestavit třeba novou skříň, natož pak další bytost. A tak se stalo, že tito nádherní tvůrci začali časem věřit tomu, že stagnace je harmonie. Ale už víme, že není. Že ten živoucí proud života je tolik důležitý – v pohybu. Jakoby ženské esenci začala chybět síla, ten pohyb a mužské esenci zase intuice. Jak už to ale bývá, kde chybí otevřená komunikace z čistoty srdce, vznikají různé domněnky a nepochopení. A z toho pak vzniká ta nerovnováha, nesoulad. A tak po tak dlouhé době se všichni semkli dohromady a snažíme se toto „jemné nepochopení, tedy neúplné pochopení“ všichni znovu uchopit lépe, čitelně, jasně, otevřeně, laskavě. A to začíná u každého jednoho z nás. 

Jak s ním pracovat? 

Stejně – stáhněte si ho. Vytiskněte si ho. Dejte si ho jako tapetu na mobil nebo na váš PC jako pozadí. Vystavte si ho na viditelné místo, kde pobýváte nejčastěji. Nechávejte ho na sebe vyzařovat a působit. Přirozeným způsobem vás k vaší jedinečné expanzi povede. Můžete si ho vytištěný dát pod polštář a spát na něm, zapisujte si pak sny, které s ním budete mít. Sledujte, jak se s ním mění vaše nálady, pocity a myšlenky. 

A můžete si ho dokonce vizualizovat nebo přikládat na své 2. čakře. 

Kam vás vede? 

DO ROVNOVÁHY, DO HARMONIE, DO SPOLUPRÁCE, DO SOULADU, K OTEVŘENÉMU ČISTÉMU A JASNÉMU DIALOGU, DO LASKAVOSTI K SOBĚ I PARTNEROVI, PARTNERCE, DĚTEM, ZKRÁTKA KE SVÉ MUŽSKÉ I ŽENSKÉ ESENCI UVNITŘ I VENKU. 

Poslouchejte jeho „vedení“ a zkuste následovat svoji vlastní intuici. Sledujte své pocity uvnitř těla. Jaké pocity a v jakých částech těla ve vás symbol vyvolává? K čemu vás zve? Zkoumejte ho. Hrajte si, užívejte si ho. Je tu jen a jen pro vás. 

Světelný symbol „USMÍŘENÍ POLARIT“

aktivace souladu, důvěry a spolupráce ženské a mužské esence“

08-gold

MATERIÁLY KE STAŽENÍ

S láskou a úctou
Pavla IŠARAS & Cristal

Přejít nahoru