Pravidelná channelovaná poselství
*
Poselství ze Světla

Poselství ze Světla, nebo-li z Vědomí, ze kterého přichází a pochází – je tvořeno – vše, co existuje. Přichází skrze channeling, přinášejí je bytosti Světla a Vědomí. Přinášejí je pro nás jako vedení, návod, radu, pomoc a podporu. Nejen skrze slova, ale také přes zvuky, vibrace, které nejsou zcela slyšitelné, ale můžete je vnímat. Můžete je cítit na a ve svém těle, třeba jako jemné mrazení, obejmutí andělů nebo jako teplo uvnitř srdce. Přicházejí k nám za slovy. 

Ale i slova jsou zde důležitá. Jsou důležitá pro naše lidské vnímání. Pomáhají nám pochopit, uchopit vyšší vědomí, rychlejší vibrace, naší vědomou myslí.  I vědomá mysl dokáže jen ztěží uchopit a vnímat tak velké a krystalicky čisté množství lásky, která za těmi všemi slovy k nám proudí. 

Jak s nimi dál pracovat? 

Podívej se do svých pracovních listů. Pokud máš možnost, vytiskni si je. Pokud tu možnost nemáš, vždy si můžeš vzít volný papír a text si psát na něj. Obě varianty jsou možné. Obě dvě fungují. Užívej si také praktický přístup k tzv. „duchovnímu růstu“ a vývoji, nejen ten vizuální. Bez praktického uchopení, bez každodenního praktikování, jsou výsledky jen částečné. Pořád jsme bytosti v lidském těle. Pořád se ještě pohybujeme po matičce Zemi, lady Gaie. A to je naprosto nádherná realita. Tak si ji pojďme začít užívat. Ona sama nás k tomu zve. 

Poselství "Čtyř dohod "

KAŽDÁ DOHODA JE ZÁMĚR, VEDENÝ Z PEVNÉHO ROZHODNUTÍ

Každou dohodu uzavíráte skrze svou svobodnou vůli. Dohoda vám pomáhá držet směr, pro který jste se nejprve pevně rozhodli. A tak je dohoda taky takový průvodce, který vás podporuje a pomáhá vám vytrvat ve vašem rozhodnutí. Znamená to, že je dohoda nevratná a že ji musíte stůj co stůj dodržet? Jistě, že ne. Ale pokud ve své dohodě vytrváte, tedy pouze až do okamžiku, kdy vám přestane sloužit a stává se vaším pánem a trýznitelem, pak vás rozhodně zavede tam, kam vaše srdce touží s vámi jít. 

Vyber si svou kartu, svou dohodu – obrázek, který tě opravdu přitahuje. Možná, že i tvá mysl si bude chtít vybrat svou kartu. Nech ji, dovol jí to, vybereš si prostě karty dvě – klidně jednu „z hlavy“ a druhou ze srdce, z tvé touhy, díky přitažlivosti. 

Nejprve si vyber jen obrázek a nechej ho na sebe působit po dobu jednoho dne a vnímej, co ti tvá mysl a fantazie k tomuto obrázku nabízí. Pak si otevři přes tlačítko OTEVŘI SE krátký text a opět ho nech jeden celý den působit. Až třetí den si přes tlačítko VSTUP přečti celý doprovodný text a nechej ho na sebe působit. Zkus se pak touto dohodou po dobu dvou týdnů nebo celého měsíce řídit. Všímej si, kdy tůtu dohodu porušuješ a taky proč je pro tebe snadnější ji nedodržet. 

 
A opět – buď k sobě laskavý, laskavá a hraj si. Celý proces pak bude o tolik účinnější. 
Nádherný čas, milovaná zářivá bytosti,
přináším k tobě dneska radost – nádherné hravé karty – možná je poznáváš, jen z nich zmizely popisky. Kouzlo.
Karty jsou ze čtyř dohod. Měla jsem je přinést, protože vztahy se nejlépe tvoří pomocí dohod mezi oběma stranami. Jak u dospělých, tak s dětmi.
Ano, i s malými dětmi jde dělat dohodu. Nejtěžší na ní je to, aby ji pak obě strany dodržely, tedy neuhýbat. To chce ale nejprve vytvořit dohodu, se kterou budou všichni úplně naprosto v pohodě.
A to mě tak napadá, co takhle udělat jednu dohodu sami se sebou?
Zkuste napsat do skupiny a posdílet s námi veřejně:

JAKOU DOHODU SE SEBOU CHCETE UZAVŘÍT PRO TŮTEN MĚSÍC?

Jo – a samozřejmě si vyber svoji kartu, tu, která tě přitáhne po tom, co se zeptáš: „Co by teď mělo být součástí mé dohody se sebou?“

S láskou a úctou
Pavla IŠARAS & Cristal

Přejít nahoru