Tapeta na měsíc

Tapeta je channelované poselství, přichází k nám od bytostí světla jako energetická podpora, která plyne za slovy, která skrze ně přicházejí. Je pro nás jako připomenutí, na co se máme tento čas zaměřovat svou pozorností, svým vědomím, svou energií. 

"Přijímám hojnost bez posuzování způsobu, kterým ke mně přichází"

Tapeta v novém měsíci je podobně jako mantra o přijímání, no protože naše 2. čakra prostě je o PŘIJÍMÁNÍ. 

Přijímáme vše v našem životě skrze filtry – tzn. ochrany, které jsme si vytvořili v minulých životech, jako malé děti nebo jako dospívající, v nepříjemných emočních situacích. Jenže tyto filtry nás ve výsledku ochuzují o nekonečnou hojnost, kterou nám neustále celý Vesmír nabízí. Posuzujeme, co k nám přichází a tak přijímáme jen zlomek toho, co je nám nabízeno. 

Není to škoda? 

Když však uznáme svobodnou volbu naší vysokovědomé Bytosti, že nám posílá vždy tu nejkrásnější, nejvhodnější a nejlepší možnost pro nás, pak můžeme přijímat bez posuzování a nechat se tak vést svou vědomou Bytostí k opravdové hojnosti. 

Neznamená to, že máte odevzdat všechno rozhodování do rukou své Bytosti, ani „ona“ to tak nechce. Ale přijímání není rozhodovací proces. Je to buď přijmutí nebo odmítnutí. Je tolik oblastí, ve kterých se můžeme rozhodovat na úrovni lidství. 

5

MATERIÁLY KE STAŽENÍ

S láskou a úctou
Pavla IŠARAS & Cristal

Přejít nahoru