Video vzkazy

VZTAHY - ČAKRY V ROVNOVÁZE

VZTAHY vytváříme vždy nejprve uvnitř sebe. Tak, jak vypadají naše vztahy s lidmi venku, stejně vypadají vztahy uvnitř nás – jaký máte vztah sami k sobě? Uznáváte se a milujete se? Dovolujete si přijímat, když vám někdo něco dá „jen tak“? A dáváte a přijímáte skrze ty správné čakry? I to může být důležité a vézt k rovnováze uvnitř nás a k harmonickým vztahům s lidmi okolo nás. 

MATERIÁLY KE STAŽENÍ

Stáhnout "SESTOUPENÍ NAŠÍ DUŠE SKRZE 3. ČAKRU".mp3

Vnímejte synchronicity a znamení - jsou všude

Máme tu hvězdnou podporu bytostí z hlubin, jejich vedení, lásku, výživu a obejmutí stejně jako od matky Země. Zastavte se na chvíli a vnímejte jejich znamení. Zastavte se na chvíli a zeptejte se sami sebe: “ KDO VŠECHNO MĚ PODPORUJE A VYŽIVUJE  UŽ TEĎ?” 

A vnímejte, že skutečně není co dělat, a přesto, nebo právě proto se dějí zázraky, integrace všech změn, které jsme už vytvořili a aktivovali, do našeho vědomí a všech našich Éterických a hmotných těl. 

PROBÍHÁ AKTIVACE. A probíhá sama o sobě, bez našeho přičinění – jen proto, že jsme udělali rozhodnutí a hlavně proto, že jsme dokázali pustit všechno, co nás doposud tížilo a zpomalovalo. Jen se uvolněte, relaxujte a nechejte se opečovávat, vyživovat, naplňovat touto nádhernou podporou. A užívejte si je skutečně po celou dobu. 

 

S láskou a úctou
Pavla IŠARAS & Cristal

Přejít nahoru