Tvá tapeta na měsíc

Tapeta je channelované poselství, přichází k nám od bytostí světla jako energetická podpora, která plyne za slovy, která skrze ně přicházejí. Je pro nás jako připomenutí, na co se máme tento čas zaměřovat svou pozorností, svým vědomím, svou energií. 

V úvodním videu jste se dozvěděli, jak je naše 1. čakra důležitá pro nás i pro to, jak a co tvoříme. Tapeta nás vede k tomu, abychom si uvědomili a rozpomenuli se na to, kdo skutečně jsme. 

Všechno je navzájem provázané. Krása života na Zemi je právě v 1. čakře, která nám umožňuje být ve hmotě, cítit našimi pěti smysly a také tvořit pro sebe a pro svět situace a věci, po kterém touží naše Bytost. Naše 1. čakra je prostě naprosto výjimečná a maximálně důležitá pro všechno, co je v našem životě hmotné a co v životě zažíváme. 

"Innate v akci"

Tapeta v tomto Modulu je připomínkou i návodem, jak můžeme své hluboké vědomí těla oslovovat. Je zajímavé, že světelné bytosti i Zdroj žádáme o přítomnost, o změnu, o podporu, ale svou innate oslovujeme ještě příměji. Dokonce to zní jako příkaz. Z léčitelské zkušenosti vím, jak moc lidí má problém oslovovat svou buněčnou strukturu a její vědomí příkazem. 

Je to vlastně jako objednávka v restauraci. Taky číšníka nežádáme, ale rovnou a přímo mu řekneme, co si přejeme. A tak i vy žádejte svou innate přímo: „Milovaná innate, přines do každé buňky v mém těle více světla a víc zdraví. Dej mým očím více jasnosti, ať se dioptrie na mých brýlích zmenší o o 1. …“ 

MATERIÁLY KE STAŽENÍ

4

S láskou a úctou
Pavla IŠARAS & Cristal

Přejít nahoru