MŮJ PŘÍBĚH 

Vědomé žití přináší svobodu i zdraví

Já jsem

Stejně jako všechny barvy odražené světlem v jasnosti a čistotě  krystalu …  i  dary mé duše – léčení a pravda – pokrývají mnoho úrovní… laskavou pomocí Jednoty tak vedu lidi směrem do čistoty, jasnosti, zářivosti … zpátky k sobě. 

Jsem prostředníkem vesmíru, který skrze mě umožňuje léčení těla, podvědomí, nevědomí i toho kousku duše, který sem přišel na Zem prožít samu sebe. Nalézám v hlubinách nevědomí lidí jejich ukrytou vnitřní pravdu, radost, lásku k sobě a další poklady. 

Učím lidi pracovat s jejich myslí tak, aby nebyla jejich pánem, ale pomocníkem. Abychom svobodně a vědomě tvořili svůj život, je třeba vědomě směrovat svou mysl. 

     Jsem. Jsem radost, jsem láska, jsem léčení a jsem pravda. Jsem žena, jsem matka dvou nádherných bytostí a průvodců mužskou energií. Jsem lidská bytost a jsem součástí Jednoty.  Jsem Pavla. Má duše je křišťálově čistá i barevně zářivá. Podobně jako ta vaše. 

Už jako malá holčička jsem měla jiné vnímání světa než lidé kolem mě. Neztratila jsem úplné napojení na Zdroj, na Vesmír, na duši. Povídala a hrála jsem si s věcmi a bytostmi, které ostatní neviděli. 

Pamatuji si, když mi bylo asi 5 let, něco mě v noci vzbudilo … když jsem otevřela oči, viděla jsem obrovskou zářivou postavu bez obličeje, jak mi říká: „Vstávej, honem, musíme jít.“ … Lekla jsem se a vzbudila jsem sestru: „Vidíš ho? Kdo to je?“ … Neviděla ho, vynadala mi, že ji děsím. Tak jsem usoudila, že nejspíš vidím lidi a věci, které jiní nevidí. Časem se mi to jen potvrdilo. 

Kde ty jsi k tomu přišla? Vždyť my jsme přece normální!!

     V dětství se mě všichni snažili „vrátit na Zem“, jak říkala s oblibou moje mamka. „Probuď se, nic takového neexistuje. Věnuj se radši pořádným věcem.“ … A tak jsem si žila ve svém světě a už jsem nikomu nic nevysvětlovala. 

     Školní léta byla obdobím strachů, obětí, vnitřního osamocení, emocí, neporozumění a trápení. Přesto jsem vždycky pečovala o ty „odstrčené“… Pomáhala jsem lidem, i když nechtěli. Pamatuju si, jak jsem ve škole vždycky nabízela kamarádství těm, o které nebyl zájem a nebyli šťastní …. a vždycky se mi to vrátilo jako facka. 

     Tak jsem se časem naučila, jak to funguje, když se od sebe odvrátím a rozdávám svou sílu ostatním. A pokračovala jsem až do dospělosti. A tam jsem se rozdala celá. 

     V době dospívání jsem pravidelně procvičovala svou svobodnou volbu – začala jsem hledat svobodu a poznávat sebe a vztahy a svět… A stávala se ze mě rebelka. Rebelka se srdcem na dlani, která každému pomůže a ještě mu přidá přednášku o tom, jak důležitá je svoboda a jak na ní – tenkrát jsem používala dost slova „musíš“ a „nesmíš“. Rebelka, která miluje přírodu, miluje lidi a svobodu, která zkoumá život ze všech možných úhlů a všem chce hlavně pomáhat.

     Vyzkoušela jsem si  spoustu životních poloh … 

Základy jsem měla, jen jsem je používala jinak, než jsem měla.

Jak jsem změnila ne-moc na svou moc

      Po narození mého prvního syna, kdy jsme po 4 roky žili pod obrovským tlakem, mé tělo řeklo: UŽ DOST! a dostala jsem dar největší – hyperfunkci štítné žlázy. A prognózu operace: „Buď vám ji vyoperujeme nebo zemřete. Myslete na děti, potřebují mámu.“ Doktoři si mě přehazovali, po prášcích jsem se dostala na 96 kg a nemohla jsem ani pořádně chodit, ani pořádně dýchat… 

 A já jsem pak konečně taky řekla: „A DOST! Je to má milovaná žláza (do té doby jsem o ní vůbec nevěděla) a já vám ji nedám!!!“ A začal boj o můj život, o harmonii, rovnováhu a lásku k sama sobě – poprvé v mém životě. Klasická medicína nefungovala vůbec … bylinky byly málo … 

      Byl čas, abych se opravdu „probudila“ a místo života oběti začala žít život tvůrce. Začala jsem se pomalu vracet zpátky k sobě, do svého těla, do svého srdce, do svého nitra … do své moci. A to se stalo, když jsem se rozhodla. Spolupracovat s tělem i vesmírem, milovat každou buňku v mém těle a ještě mnohem, mnohem víc…     

Jak jsem změnila bez-moc na svou moc

      Pak přišel za námi na svět můj druhý syn a přidal k tomu mému boji i boj o svůj život, od 6. dne tady na Zemi. Začala mu odumírat jen tak střeva – jeden den fialové nafouklé bříško a za několik hodin operace … a pak ještě další … a další … Před každou operací mi úžasný pan Doktor Vacek, který v rychlosti zachránil mému synovi život a všichni jsme mu za to nesmírně vděční, řekl: „Připravte se maminko na nejhorší. Tůto miminka nepřežívají.“ … Tak … a padla jsem na skutečné dno, do temnoty, do beznaděje…    

Když požádáš, celý Vesmír se spojí, aby ti pomohl

          A do té temnoty, do toho zoufalství se ozval po hooooodně dlouhé době můj nádherný vnitřní hlas: „Jestli to vzdáš, jestli jen na maličký okamžik uvěříš tomu, že má doktor pravdu, tak tvůj syn opravdu zemře. Jestli chceš, aby žil, udržuj ho ve svém vědomí pořád naživu.“ … Bylo to jako potkat a obejmout nejlepšího přítele, kterého jste dlouho neviděli. Byl to můj vnitřní hlas, hlas mé duše, hlas mého srdce …. hlas mojí pravdy.     

     Když požádáte, celý vesmír se opravdu spojí, aby vám pomohl. Přivedl mě k léčení pomocí léčivé energie, které jsem vlastně vždycky dělala, ale protože mě to vysilovalo, tak jsem s tím už  jako malá přestala. Naučila jsem se pomocí energie nejen  cokoliv uzdravit, ale otevřela se přede mnou nádherná cesta, která vedla k naprosté změně celého mého života. 

     Stále se vyvíjím a od léčení fyzických a psychických zdravotních potíží jsem se dostala až  k tajemství, jak tvořit cokoliv v mém životě a nikomu a ničemu tím neubližovat. Tedy vyléčit nejen tělo, ale i  ten kus vaší duše ve vašem těle, která se sem na Zem přišla učit a prožívat. Začaly se mi otevírat také vnitřní světy lidi. 

     Stala jsem se průvodkyní lidem na jejich životní, fyzické i  duchovní cestě tak, aby byli šťastní, zdraví a radostní, aby žili své sny a aby je žili vědomě. To, jak bylo pomoženo mně, předávám i ostatním lidem, ať je život i svět krásnější a snadnější. 

Teď pomáhám já

Teď je to naopak – pomáhám já, léčení se stalo nejen mým „posláním“, ale i stylem života a „prací“. Léčím na více úrovních, kam nedosáhnu já, tam léčí moje duše. Je to její podstata, takže moje taky. Léčím tělo – cokoliv, od pupínku po rakovinu pomocí energie a toho, co mi tělo klientů ukazuje a co mi říká jejich duše a jejich podvědomí. 

Uzdravuji i podvědomí, celý vnitřní svět, nevědomí a spojuji lidi s jejich duší. 

Pracuji ve velkých hloubkách, kam klienti nevidí, ale mně se vše ukazuje. Je fantastické, jak je to vše propojené. Na jedné úrovni něco uzdravíme a na dalších úrovních a rovinách se začne ukazovat a léčit vše, co tu „ne-moc“ způsobilo. 

Je to dokonalý komplexní systém.

S láskou a úctou k životu a Existenci ... Pavla

Přejít nahoru