Channelovaná meditace

Meditace je channelovaná, přichází skrze mne od bytostí Světla a Vědomí Zdroje. Velmi snadno se dostaneš do meditační hladiny vědomí, protože drží za nás prostor i energii Vyšší vědomí, Mistři, Vesmír, Jednota, Zdroj, Světlo (nazývejte, jak je libo), kteří vás po této cestě ochraňují a provázejí jejich jemnou, laskavou, láskyplnou a vlídnou energií. Je to jejich nádherný dar pro nás.

 

"Přechod ze staré energie - opuštění Karmy a karmické zátěže"

CENA MEDITACE JE 333,- Kč / 14 eur

Cena je nízká právě proto, že i já chci, aby se dostala ke každému, kdo touží po životě v souladu se svou duší. A tak je tu pro všechny, i pro ty, kteří často tvrdí, že si to „nemůžou dovolit“. Teď si to můžeme dovolit všichni, bez výmluv. Sami, s vedením své duše nebo s pomocí těchto nádherných světelných bytostí v této krásné meditaci. 

CO SI VYBÍRÁŠ TY? A JAK SE TI ZMĚNIL ŽIVOT PO UKONČENÍ TVÉ KARMY? 

Meditace UKONČENÍ KARMY“ – přechod ze staré energie do nové  

Tato meditace přišla do Světelného Klubu v listopadu. Světelné bytosti ji chtěly přinést ale pro víc lidí. Opuštění karmické cesty je právě v této době nesmírně důležitá. Karma byla naší osobní volbou v dobách, kdy jsme na Zemi byli bez zkušeností a bez akášických vzpomínek na život ve 3.dimenzi. VLastně jsme byli připraveni si je teprve vytvořit. Jenomže to, kam jsme své zkušenosti dokázali dovézt, je chvílemi dost šílené. Oko za oko, zub za zub, všechno musíš vyrovnat, i když se to stalo stovky a tisíce let dávno ….  FAKT NEEEEE! 

Světelné bytosti o tom přinesly mnoho poselství a channelingů. Teď přišly s meditací, která je také channelovaná od bytostí Světla a je tu pro všechny, kdo KONEČNĚ pochopili, že život není o dramatu, ale že jsme tu proto, abychom si vzpomněli na svou celistvost a vraceli se k ní tady, na Zemi, ve 3. až 5. dimenzi. JENOMŽE S KARMICKOU ZÁTĚŽÍ SE DÁL NEDOSTANEME. V době, kdy fungují nové energie, vyšší vibrace a Světlo/ Zdroj přeladil na vyšší frekvenci, je potřeba tuto nekonečnou cestu KONEČNĚ OPUSTIT. BEZ DLUHŮ. BEZ DRAMATU. BEZ LIMITŮ. V lehkosti, s radostí jít dál, konečně se začít vyvíjet. Přesně tak, jak to chce i naše Bytost. 

Chci si objednat a zaplatit svou channelovanou meditaci pro Ukončení karmy

S láskou a úctou
Pavla IŠARAS & Cristal

Přejít nahoru