UŽ VÁS NEBAVÍ POŘÁD KROTIT SPOUSTY MYŠLENEK V HLAVĚ?

LÁKÁ VÁS PROPOJIT SE S VAŠÍM VYŠŠÍM JÁ?

Můžete, i když si myslíte, že neumíte sami meditovat.

Naučíte se napojit na své Vyšší Vědomí a budete tak znát pro sebe tu nejlepší odpověď na vaše otázky nebo radu na váš problém. 

V meditaci je nádherná a hluboká energie Vyššího vědomí a také hluboké uvolnění. Vezme vás zlehka do meditačního stavu téměř bez vašeho úsilí. Stačí jen dýchat, poslouchat a vnímat… 

„Co když neumím meditovat, dokážu to taky?” 

Umíte dýchat se zavřenýma očima? Dokážete si “vzpomenout”, jak vypadá zevnitř vaše oblíbená restaurace nebo si představit “v duchu”, co jste dnes měli na stole ráno k snídani? Ano? – Pak zcela jistě umíte meditovat.

JE TEN SPRÁVNÝ ČAS!!!

Je čas, aby co nejvíce lidí našlo pomoc a vedení ve svém vyšším vědomí, aby se jim na Zemi žilo zase o dost snadněji a o dost krásněji. Je to tak jednoduché.

 „K ČEMU MI TO VLASTNĚ JE ?“ 

 

A časem mohou vaše Vědomí splynout v jedno. Proto doporučuji poslouchat meditaci opakovaně, abyste byli stále více spojeni se svým vyšším vědomím. Abyste vždycky tak věděli, jak se máte v dané situaci rozhodnout – nejlépe pro vás.

A jednou se to stane samo. Najednou budete vnímat své vedení bez úsilí. 

A pokud budete chtít, stanete se jím. Protože trénování dělá Mistra. A opakování je matka Moudrosti. 

                                                 A může to být tak snadné… 

 

I já jsem nějak začínala. A chtělo to hodně trpělivosti. Ale vy už nemusíte. Dnes mi říkají lidé, jak snadné pro ně bylo vstoupit do meditace, ačkoliv to dříve bylo zdlouhavé a těžší. 

JAK JE TO MOŽNÉ?

Protože v této meditaci drží za vás prostor i energii Mistři a Vesmír, Jednota (říkejte tomu, jak chcete), kteří vás po této cestě ochraňují a provázejí. Dělají to rádi za nás. Je to jejich nádherný dar. A tento obrovský dar je teď součástí této meditace.  

 Už jako malá holka jsem chtěla, aby všichni lidé mohli zažít své Vyšší Vědomí, jeho krásu, majestátnost, velikost a opravdovost.           

Nikdo mi ale ten úžasný svět nevěřil. Ale dnes je doba, kdy po něm začínají všichni toužit.

A já vím, jak snadné to může být a jak moc toto spojení pomáhá v každodenním životě. 

Jsem prostředníkem pro duši nebo Vyšší Já a pro Vesmírnou Jednotu. Pomáhám lidem prožít léčení na více úrovních …  A pokud jsou připraveni, také se setkat se svým Vyšším vědomím.

Meditace vám přijde na e-mail ve formátech MP3 a pokud jste si zvolili, také jako MP4 v délce 30:41 min.

Kolik meditace stojí?

Tato meditace stojí 500,- Kč, na její skutečnou hodnotu se můžete zeptat svého Vyššího Já. Vy si je ale můžete dovolit investovat do sebe vědomě a s radostí.

Můžete si meditaci pouštět znovu a znovu a potkávat se tak se svým Vyšším Já pravidelně. 

Užívejte si stále bližší vztah a propojení sami se sebou a svou pravdou. Přeji vám ze srdce, ať jste na své cestě vědomí a šťastní…

S láskou a úctou k vám, k životu a Existenci... Pavla C. G.

Jak se vám líbí?

"Meditace SPLYNUTÍ SE SVÝM VYŠŠÍM JÁ je nádherná, naprosto výjimečná, doplněná překrásnou hudbou v pozadí. Přestože jsem měla před meditací hlavu plnou starostí, díky Pavle se mi povedlo snadno a velmi rychle zklidnit mysl. Byl to neskutečný zážitek plný emocí, který se vůbec nedá popsat slovy, to se musí prožít. Určitě všem doporučuji vyzkoušet. Moc děkuji a těším se, až si ji znovu pustím."
Plná očekávání jsem si pustila meditaci na setkání s vyšším já. Pavlínky hlas mě hned zklidnil, měla jsem pocit jako by na mě mluvil anděl. Krásně jsem plynula na vlně uvolnění až k setkání se svým vyšším já. Vnímám, že já jsem ta, která si určuje hloubku setkání. Když vypnu mysl, dějí se zázraky a tato meditaci mi k tomu pomáhá. Určitě si ji poslechnu ještě mnohokrát. Vřele doporučuji všem, který si přejí jít do hlubšího kontaktu se svým vnitřním vedením.
Krásná uvolňující a relaxační meditace. Perfektní způsob odpočinout si a zklidnit se během dne nebo večer před spánkem, prodýchat a uvolnit celé tělo. Během meditace se můžete přenést do světu mezi bděním a sněním a potkat se se svým vyšším já. Mne osobně tato meditace kromě odpočinku naplnila jemnou pozitivní energií.
Přejít nahoru