Channelovaná meditace zdarma

VY PŘINÁŠÍTE TU ZMĚNU, NE NOVÝ ROK 2023, ani 2024, ani další ...

Krásný čas, 

při rozhovoru o Akáše přišla nečekaně channelované poselství, meditace od Akášických mistrů a světelných bytostí … a pak (po nahrání rozhovoru) ještě něco navíc. Chtěla jsem to nechat být, ale jsou to prý tak důležité informace, že bytosti chtějí, aby je slyšeli všichni, koho jejich energie přivolá. 

A tak vznikla tato meditace, která je podkreslena hudbou, aby se vám lépe poslouchala. Trvá necelých 18 minut (co vše zvládnete v běžném dnu za 18 minut?). Můžete si ji také stáhnout do svého mobilu nebo PC nebo tabletu a pouštět si ji opakovaně. 

Proč? Protože za všemi těmi slovy a důležitými informacemi je nádherná energie, energie od Akášických bytostí, láskyplná energie Zdroje. Protože tato energie vás „dopuje“ energií a objímá a vyživuje a uklidňuje a zvyšuje vaše vibrace, přináší klid a nebo dojetí. Přináší to, co pro každého z nás tyto bytosti mají. 

Chcete poslouchat meditaci „VY PŘINÁŠÍTE TU ZMĚNU, NE NOVÝ ROK“ a vychutnat si tak energie bytostí Světla a Vědomí, které přišly přinést důkaz o tom, že jsou tu pro nás, a to zdarma a opakovaně? Chcete si poslechnout, co ještě do této meditace přišlo a v rozhovoru není? Chcete si ji stáhnout do svého mobilu a pouštět si ji vždy, když ucítíte potřebu obejmutí? Nebo jen klidu? Nebo při špatné náladě, když se cítíte osamoceni nebo vás to prostě volá?

Je úžasné, že můžete. Toto poselství by měl slyšet každý. Každý by měl vědět, co dokáže. Každý by měl vědět, že není sám. A taky to, co už na Zemi dělat nemusí. 

100
lidí už si stáhlo svoji channelovanou meditaci

Potřebujete pomoci s objednávkou? 

 Napište mi na e-mail: ja.jsem@pavlacristal.cz

Přejít nahoru