S láskou vedené Meditace

 Už jako malá holka jsem chtěla, aby všichni lidé mohli zažít své Vyšší Vědomí, jeho krásu, majestátnost, velikost a opravdovost. Nikdo mi ale ten úžasný svět nevěřil. Ale dnes je doba, kdy po něm začínají všichni toužit. A já vím, jak snadné to může být a jak moc toto spojení pomáhá v každodenním životě. 

Meditace ke stažení zdarma

Meditace jsou zdarma jako poděkování vám – za to, že jste se vydali na tuto cestu se mnou.  Chci, aby mohli všichni „ochutnat“ tu nádhernou energii pohody, míru, Lásky a Světla, kterou já procházím každým dnem. Přeji vám, ať jdete vaši vlastní cestou v lehkosti a v radosti. 
ZNÁTE SVÉ PRŮVODCE? CHTĚLI BYSTE JE VNÍMAT? CÍTIT? DOTKNOUT SE JICH? UŽÍVAT SI NÁDHERNOU A LÉČIVOU ENERGII JEDNOTY I PO TOMTO SETKÁNÍ?
Proč průvodci? Průvodci jsou části našeho Vyššího vědomí, které při nás stojí od narození a jsou nám ku pomoci. Nesou celou tíhu našich těžkých a negativních zkušeností, abychom mohli tady na Zemi žít a chodit. Tu tíhu bychom sami neunesli. Jsou naši nejbližší pomocníci, můžeme je požádat o pomoc s čímkoliv, co nás trápí nebo co chceme vyřešit. 
Pojďte se potkat se svými průvodci „za závojem“ ,  energetickém, kvantovém poli, odkud pocházejí oni a vlastně i my – v meditaci s energií Mistrů i Gaii a celé Jednoty i Zdroje s poděkováním a požehnáním

Meditace k hlubším prožitkům

Meditace jsou vedené. Velmi snadno se dostanete do meditační hladiny vědomí, protože v těchto meditacích drží za vás prostor i energii Vyšší vědomí, Mistři, Vesmír, Jednota (nazývejte, jak je libo), kteří vás po této cestě ochraňují a provázejí jejich jemnou, laskavou, láskyplnou a vlídnou energií. Je to jejich nádherný dar, dar pro nás, pro lidstvo.
 Meditace doporučuji poslouchat opakovaně, čím vícekrát opakujete setkávání v kvantovém poli, tím snadnější pro vás bude nechat se vést vaším Vyšším vědomím v běžném životě, pokud to tak budete chtít. Tím hlouběji také můžete ve svých prožitcích jít, pokud si to tak zvolíte. 
MEDITACE NA UZDRAVENÍ STRACHU je namluvena pro Léčení s Mistry na dálku, ale i pro ty, kdo se rozhodli vyčistit své tělo i své podvědomí od uložených strachů – malých i větších, nových i dávných –  bez toho, aniž byste jimi museli procházet.
Naučíte se napojit na své Vyšší Vědomí a vždy tak budete znát pro sebe tu nejlepší odpověď a radu na jakoukoliv vaši otázku nebo problém. V meditaci je nádherná a hluboká energie Vyššího vědomí i hluboké uvolnění. Vezme vás zlehka do meditačního stavu téměř bez vašeho úsilí. Stačí jen dýchat, poslouchat a vnímat… 

E-book "Když se potká mysl s duší"- zDARma

                          e-book – zDARma 

„Když se potká mysl s duší“ aneb „Jak jsem změnila bez-moc a ne-moc v moc a jak vy můžete také“

Taky vás někdy „napadají“ myšlenky, které se vám nelíbí? Hádejte, co: Nejsou vaše!!! Ale můžete si s nimi život buď sami tvořit nebo ho ničit. Stejně, jako chlápek z mého příběhu… kousek od jednoho z mostů v Praze. 
V tomto e-booku najdete nejen velmi zajímavý příběh, ale také zajímavý pohled na to, proč nám pořád dokola chodí myšlenky, které nechceme a taky návod, jak to změnit rychle a jednoduše, teď a tady. 
Mysl využívá toho, že „nedáváme pozor“ a místo toho, abychom si řídili svůj život, jedeme jen tak NA AUTOMAT.
 
Řekla jsem si, že to musí vědět a umět všichni. Všichni by měli žít bez dramatu a v radosti. Tam je totiž uložené naše zdraví.
 

S láskou a úctou k životu a Existenci...

Pavla C. Gondeková, l. p. 2021