Děkuji za Tvoji úžasnou Cestu

Krásný čas, 

moc děkuji za Tvou objednávku a těším se na workshopu 17. března ve 20:00 hod buď na společném ZOOMu nebo ve fb skupině Já jsem – Bytost v těle. Zatím si můžeš zapisovat své postřehy a otázky, které chceš s námi sdílet. Pozvánku a odkaz s heslem najdeš zde:

JEŠTĚ K MEDITACI:

Může se  stát, že budeš u meditace ze začátku jakoby usínat – ale není to úplně spánek, je to jen hlubší hladina vědomí než alfa, na kterou si Tvé tělo bude navykat postupně a laskavě, aby Tě léčilo na více úrovních a do hloubky. Tělo se tak léčí a dovyživuje (mnoho lidí se zvyšujícími vibracemi Země má obrovský deficit péče a energie pro tělo, učí nás to teď být více laskaví k sobě a tělu a dát mu dost času a odpočinku i energie na regeneraci buněk) a podvědomí (podvědomá mysl) má tak možnost laskavě pustit to, co je připraveno se Tě už nedržet, aniž bys musela jít do hloubky svého podvědomí a „lovit“ tam stará dávná zranění a programy mysli. 

Buď proto k sobě laskavý/laskavá a nespěchej na sebe (ani na tělo) nebo na jakýkoliv výkon a dopřej si dostatek času na cokoliv, po čem tvé tělo, mysl a duše touží. 

Věz, že všechno k Tobě vždy přichází v ten správný čas. Nikdy ne dřív a nikdy ne pozdě. Vždy jsi na správném místě ve správnou dobu a vždy dostáváš od Vesmíru (duše, Zdroje, tvé bytosti – jakkoliv to chceš nazývat) vše, co potřebuješ – dokonale Tobě na míru. 

Nahrávku můžeš opakovat vždy, když to ucítíš nebo si pouštět jen úryvky a nechat na sebe působit laskavé, očišťující a projasňující vibrace, které přichází za slovy. 

Děkujeme a přejeme Ti skutečně velmi šťastnou Cestu. 

S úctou a láskou Pavla & tým  

Přejít nahoru