CHANNELOVANÉ HARMONIZAČNÍ SEZENÍ S OSOBNÍ MEDITACÍ
a channelovaná poselství

velmi léčivé a transformační
osobní setkání naživo nebo on-line sezení

Stáhni si nahrávku v mp3 a poslechni si kdekoliv, o čem je channeling. V prvních 30 minutách přichází vysvětlení přímo od světelných bytostí a v druhé polovině přinášíme a sdílíme s vámi s Jitkou Dynkovou naše zkušenosti.

Služby- osobně nebo on-line

 

 TOUŽÍTE SE ZEPTAT SVÉ DUŠE, CO SI PŘEJE, PO ČEM TOUŽÍ? 

CHCETE ZNÁT ODPOVĚDI NA SVÉ OTÁZKY NEBO SITUACI Z POHLEDU VYŠŠÍHO VĚDOMÍ? Z POHLEDU VYŠŠÍ PRAVDY?

Pojďte si se mnou pro pochopení a propojení, provázené channelingem vaší Bytosti, Akášických bytostí a Vědomí Zdroje. 

Co dostanete?

CHANNELOVANÉ OD VAŠÍ BYTOSTI, VAŠÍ DUŠE A BYTOSTÍ SVĚTLA

*  Často přijde i světelný jazyk 

* NAHRÁVKU v mp3 formátu ke stažení a videonahrávku

* ODPOVĚDI od vaší Bytosti a Bytostí Světla a Vědomí Zdroje

* Občas přijdou PŘÍBĚHY z vaší vlastní AKáši lidské nebo hvězdné

"AKÁŠICKÉ ZÁZNAMY & CHANNELING TVÉ DUŠE"
*
odpovědi na otázky, osobní prožitková cesta za pochopením a propojením do celistvosti v lehkosti

dna, life, biotechnology-4068826.jpg

Co stihneme za 60 minut? 

OTÁZKY A ODPOVĚDI – Na všechny vaše otázky vám přijdou odpovědi – z pohledu vaší Bytosti, vaší duše, vašeho nejvyššího Vědomí. Na konkrétní otázku přichází konkrétnější odpovědi, na obecnou otázku zase obecná odpověď. 

Chcete zjistit, proč se vám dějí situace, které se vám nelíbí, jsou pro vás zatěžující nebo to prostě nedává logiku, stále dokola? Máte otázky, na které chcete odpověď přímo od své Bytosti nebo od Bytostí, které vás znají napříč všemi životy? Pojďte se mnou do posvátného prostoru vaší Akáši a zeptáme se těchto nádherných moudrých bytostí společně: Proč? Co mám udělat? Co mám dělat jinak? Jaké kroky mám v této věci udělat? … 

"VNITŘNÍ SVĚT A PODVĚDOMÍ"
*
PROŽITKOVÁ KONZULTACE S OSOBNÍ MEDITACÍ
"Vnitřní svět" a "Podvědomí"

hands, child's hand, hold

Chcete se podívat do svého Nitra? Do svého vnitřního světa, do svého podvědomí, do svého nevědomí? Chcete si uvnitř sebe uklidit a zažívat tak větší klid a mír uvnitř i venku? Pojďte se podívat se mnou do vašeho vnitřního světa, zjistit, jak jsou na tom vaše ženská, mužská energie a vaše vnitřní dítě, vaše podvědomí, které tolik ovlivňuje vaše chování, vaše reakce, vaše pocity a emoce. 

Nelíbí se vám, jak s vámi jednají členové vaší rodiny? Hledejte důvody uvnitř sebe. To je také jediné místo, kde můžete změnit to, jak s vámi komunikují a jak se k vám chovají členové vaší vlastní rodiny!!!

"CHANNELING 30"
*
DOPLŇUJÍCÍ
CHANNELOVANÁ POSELSTVÍ, VEDENÍ, PODPORA a ODPOVĚDI od vašeho nejvyššího Vědomí

Jen pro vás, kdo už jste se mnou prošli hodinovým sezením, protože jdeme opravdu do hloubky – pokaždé. Napoprvé to opravdu nestačí. 

Co stihneme za 30 minut? 

CHANNELOVANÉ POSELSTVÍ A  ODPOVĚĎ na vaši jednu otázku z pohledu vaší Bytosti, vaší duše, vašeho nejvyššího Vědomí. Bez dalšího vysvětlování a dopochopení vám přichází pak následně při opakovaném poslechu vašeho poselství. 

Nemáte moc času nebo trpělivosti? Chcete se jen zeptat světelných bytostí na jednu situaci nebo otázku? 

Channelovaná odpověď přímo od vaší  Bytosti nebo od Bytostí světla, Zdroje. 

Zeptáme se těchto nádherných moudrých bytostí a nechám je přese mě předat vám poselství, radu, nasměrování. A taky přenos láskyplné energie.  

Jak to probíhá?

Sezení probíhají formou channelované „konzultace“ (u prožitkových konzultací i vizualizace nebo osobní meditace, kterou vám zprostředkuji), při které objevujeme skryté programy ve vašem nitru, které vám  vytvářejí problémy a limity v rodině, ve vztazích, v práci i v celém životě. Zároveň působí čistá, léčivá energie, která je pomáhá měnit a přepisovat. 
Nemusíte se vracet a znovu a znovu prožívat staré bolesti, abyste je vyléčili. Tím, že změníme vaše vnitřní nastavení a nastavení mysli, začne se měnit i fyzická realita – přesně tak, jak chcete a dovolíte. Tato nastavení neměním já, je to vaše porozumění a rozhodnutí, která děláte dle své osobní svobodné vůle – já jsem jen průvodcem vašeho Vědomí při této nádherné práci a proměnách a také prostředníkem Vesmíru a vaší Bytosti (Duše) směrem k vám. (Proto se nemusíte bát, že něco nedokážete. Všechno, co k tomu potřebujete, máte uvnitř sebe. Já vám k tomu ukážu cestu.
Změny, kterých při těchto sezeních dosáhneme, „dosedají“ do fyzické reality po dobu 10 – 21 dnů, kdy radím klientům, aby byli k sobě vlídní a laskaví a vnímavější ke svému okolí (jak poznají „znamení“, která se jim teď budou objevovat v běžném životě, atd.). Zároveň vás budu podporovat po tuto dobu 21 dnů posíláním léčivé energie a vytvořením vašeho Elixíru do vašeho hrnku nebo sklenice. 
Místo role oběti se přesunete do role tvůrce vašeho života. A to je obrovská výhoda!!! 

Co bude po našem sezení ?

Z každého sezení dostanete odkaz na vaši nahrávku, který bude aktivní po dobu 7 dnů a vy si jej budete moci stáhnout do svého PC, tabletu nebo telefon. Velmi doporučuji si tuto nahrávku ještě opakovaně pouštět, třeba po částech a vnímat jemnou, silnou transformační a léčivou energii, která na vás bude znovu a znovu působit, v hlubších vrstvách, postupně, jak budete potřebovat. Velmi často se také stává, že lidé při každém poslechu slyší něco nového, něco, co tam dříve neslyšeli. 

 

Jak tyto harmonizace a sezení pomáhají?

Přejít nahoru