LÉČIVÉ A HARMONIZAČNÍ SEZENÍ S OSOBNÍ MEDITACÍ
a channelovaná poselství

velmi léčivé a transformační
osobní setkání naživo nebo on-line sezení

Sezení probíhají formou channelované „konzultace“ (u prožitkových konzultací i vizualizace nebo osobní meditace, kterou vám zprostředkuji), při které objevujeme skryté programy ve vašem nitru, které vám  vytvářejí problémy a limity v rodině, ve vztazích, v práci i v celém životě. Zároveň působí čistá, léčivá energie, která je pomáhá měnit a přepisovat. 
Nemusíte se vracet a znovu a znovu prožívat staré bolesti, abyste je vyléčili. Tím, že změníme vaše vnitřní nastavení a nastavení mysli, začne se měnit i fyzická realita – přesně tak, jak chcete a dovolíte. Tato nastavení neměním já, je to vaše porozumění a rozhodnutí, která děláte dle své osobní svobodné vůle – já jsem jen průvodcem vašeho Vědomí při této nádherné práci a proměnách a také prostředníkem Vesmíru a vaší Bytosti (Duše) směrem k vám. (Proto se nemusíte bát, že něco nedokážete. Všechno, co k tomu potřebujete, máte uvnitř sebe. Já vám k tomu ukážu cestu.
Změny, kterých při těchto sezeních dosáhneme, „dosedají“ do fyzické reality po dobu 10 – 21 dnů, kdy radím klientům, aby byli k sobě vlídní a laskaví a vnímavější ke svému okolí (jak poznají „znamení“, která se jim teď budou objevovat v běžném životě, atd.). Zároveň vás budu podporovat po tuto dobu 21 dnů posíláním léčivé energie a vytvořením vašeho Elixíru do vašeho hrnku nebo sklenice. 
Místo role oběti se přesunete do role tvůrce vašeho života. A to je obrovská výhoda!!! 

Služby- osobně nebo on-line

Máte otázky, na které si neumíte odpovědět? Stojíte „na křižovatce“ a nevíte, jak dál? Chcete se posouvat na své cestě životem a nevíte, jaké kroky udělat? 

Pojďte si se mnou pro pochopení a propojení, provázené channelingem vaší Bytosti, Akášických bytostí a Vědomí Zdroje. 

CHANNELOVANÁ POSELSTVÍ, VEDENÍ, PODPORA a ODPOVĚDI od vašeho nejvyššího Já

Co stihneme za 30 minut? 

CHANNELOVANÁ POSELSTVÍ A  ODPOVĚDI na vaši jednu otázku z pohledu vaší Bytosti, vaší duše, vašeho nejvyššího Vědomí. 

Nemáte moc času nebo trpělivosti? Chcete se jen zeptat světelných bytostí na jednu situaci nebo otázku? 

Channelovaná odpověď přímo od vaší  Bytosti nebo od Bytostí světla, Zdroje. 

Zeptáme se těchto nádherných moudrých bytostí a nechám je přese mě předat vám poselství, radu, nasměrování. A taky přenos láskyplné energie.  

PROŽITKOVÁ KONZULTACE S OSOBNÍ MEDITACÍ
"Vnitřní svět" a "Podvědomí"

hands, child's hand, hold

Chcete se podívat do svého Nitra? Do svého vnitřního světa, do svého podvědomí, do svého nevědomí? Chcete si uvnitř sebe uklidit a zažívat tak větší klid a mír uvnitř i venku? Pojďte se podívat se mnou do vašeho vnitřního světa, zjistit, jak jsou na tom vaše ženská, mužská energie a vaše vnitřní dítě, vaše podvědomí, které tolik ovlivňuje vaše chování, vaše reakce, vaše pocity a emoce. 

Nelíbí se vám, jak s vámi jednají členové vaší rodiny? Hledejte důvody uvnitř sebe. To je také jediné místo, kde můžete změnit to, jak s vámi komunikují a jak se k vám chovají členové vaší vlastní rodiny!!!

AKÁŠICKÁ KNIHOVNA
-
"AKÁŠICKÉ ZÁZNAMY"
odpovědi na otázky, osobní prožitková cesta za pochopením a propojením, napříč vašimi životy

dna, life, biotechnology-4068826.jpg

Co stihneme za 60 minut? 

OTÁZKY A ODPOVĚDI – Na všechny vaše otázky vám přijdou odpovědi – z pohledu vaší Bytosti, vaší duše, vašeho nejvyššího Vědomí. 

Chcete zjistit, proč se vám dějí situace stále dokola? Máte otázky, na které chcete odpověď přímo od své Bytosti nebo od Bytostí, které vás znají napříč všemi životy? Pojďte se mnou do posvátného prostoru vaší Akáši a zeptáme se těchto nádherných moudrých bytostí společně: Proč? Co mám udělat? Co mám dělat jinak? Jaké kroky mám v této věci udělat? … 

planet, world, space-7316183.jpg

Co stihneme za 2 hodiny? 

Pojďte se podívat se mnou do svých záznamů z minulých životů a necháme se provést jen těmi, které vám ještě dnes určují podmínky pro život a stále ho ovlivňují. Vyléčíme je, uzdravíme tyto životy i důvody, které tam vznikly pro tento váš dnešní život. A změníme tak vaše „tady a teď“. 

Chcete zjistit, proč se vám dějí situace v životě, které se vám nelíbí, jsou pro vás zatěžující nebo to prostě nedává logiku? Chcete vědět, proč – ačkoliv děláte, co můžete – se vám nedaří dovolit si …? Dovolit si přijímat lásku, peníze, klid do svého života? 

Co bude po našem sezení ?

Z každého sezení dostanete odkaz na vaši nahrávku, který bude aktivní po dobu 7 dnů a vy si jej budete moci stáhnout do svého PC, tabletu nebo telefon. Velmi doporučuji si tuto nahrávku ještě opakovaně pouštět, třeba po částech a vnímat jemnou, silnou transformační a léčivou energii, která na vás bude znovu a znovu působit, v hlubších vrstvách, postupně, jak budete potřebovat. Velmi často se také stává, že lidé při každém poslechu slyší něco nového, něco, co tam dříve neslyšeli. 

Délka léčivé terapie je doplněna 30 minut harmonizace těla léčivou energií a vyrovnání čaker ihned po ukončení terapie. Následujících 21 dnů vás ještě podporuji každý den posíláním energie na celý den pro vaše zdravé tělo a ukotvení změn, které jsme společně ve vašem podvědomí nastavili. Navíc dostanete do hrnku / sklenice / lahve váš Elixír a harmonizační obrázky

 

Jak tyto harmonizace a léčení pomáhají?