SVĚTELNÉ SYMBOLY, POSELSTVÍ A JAZYK SVĚTLA

Meditace, stejně jako channelovaná poselství, přicházejí k nám od bytostí Světla a bytostí Vědomí jako energetická podpora, která plyne za slovy, která skrze mě přicházejí. Světelný jazyk a světelné symboly plynou a nesou energii a podporu stejně jako slova, jen o něco příměji, možná se dá říct i silněji. Prostě napřímo tam, kde nás mají nejvíce podpořit nebo k místu, kterého se mají dotknout a uzdravit ho nebo ho dokonce změnit. Některé vypadají jednoduše, některé jsou více komplexní. Všechny ale jdou do hloubky a odvíjejí se v mnoha vrstvách stejně tak, jako působí. A já je úplně miluju. 

Světelné symboly jako dárek

Plejádský světelný symbol
"Prosperita na všech úrovních"

                        

„PLEJÁDSKÝ SVĚTELNÝ SYMBOL PROSPERITY NA VŠECH ÚROVNÍCH“

Chci se s vámi podělit o světelný symbol, který přišel od Světelných bytostí z Plejád. Je to PLEJÁDSKÝ SVĚTELNÝ SYMBOL PROSPERITY. 🌟🐬 Co umí? Pomáhá nám odlehčit naše záměry i naši vibraci, abychom své záměry, přání a tvorbu dělali z vyšší vibrace. Nejčastěji si tvoříme záměry z podvědomí, z energie nedostatku a tlaku, proto zhmotnění našich přání trvá tak dlouho. Tento světelný symbol nám pomáhá tuto tíhu a tlak odlehčit a prosvětlit a umožnit tak vesmíru tvořit s námi s lehkostí a radostí. Na nic tu nejsme sami. Světelný symbol si můžeš stáhnout jako tapetu nebo vytisknout a denně nechat jím prozařovat sebe a svůj záměr, přání i tvorbu. Víc tak můžeš vnímat nabídky, které ti z tvé duše chodí do cesty pro větší prosperitu a hojnost na všech úrovních. SVŮJ SVĚTELNÝ SYMBOL SI MŮŽETE STÁHNOUT ZDARMA VYPLNĚNÍM JMÉNA A EMAILU VE FORMULÁŘI. A moc si užívejte víc a víc synchronicit, přes které k vám začne proudit hojnost z mnoha směrů. Zasloužíte si to. S láskou a úctou Pavla


Řekla jsem si, že tu možnost by měli mít všichni. Můžete svůj světelný dárek dokonce přes svůj záměr vyslat i lidem, do míst a zemí, které zatím žijí stále v nedostatku. 

 
Přejít nahoru