POSELSTVÍ ZE ZDROJE „NAJDĚTE SAMI SEBE KOMPLEXNÍ“

A SVĚTELNÝ SYMBOL „UKOTVOVÁNÍ SVĚTLA TVÉ DUŠE DO FYZICKÉHO TĚLA“

Toto silné a krásné poselství mi přišlo v předvečer svátku Beltain, přímo ze Zdroje. Říkám silné poselství proto, že energie, která ke mně pomalu přicházela, byla tak silná, že jsem se musela posadit. A pak už mi přicházely jen velmi jasné a striktní instrukce: 

– začni ZPÍVAT SVĚTELNOU PÍSEŇ

– zapni si nahrávání

– a zpívej, neboj se a zpívej

… 

Moje hlasivky sice nedokázaly vždycky zazpívat takovou hloubku, která mi přišla, ale jak už víte, v channelingu je přítomno vysokovibrační Vědomí. A tomu to naštěstí nevadí, je tu celé a působí plně. Zdroj je opravdu laskavé a silné Vědomí. Je taky ale dost přímé a nediskutuje. Tak, jako moje Bytost. A tak jsem začala zpívat a nahrávat. Moje ruce kreslily ve vzduchu světelné symboly, příště to mám prý nahrát i vizuálně. 

Už jsem se naučila poslechnout toto vysoké Vědomí, i když mi to často nedává smysl. 

Díky tomu nám přišel tento nádherný SVĚTELNÝ DAR. Poselství ze Zdroje a světelný symbol, který ukotvuje naše Světlo, které máme společné se Zdrojem a naplňuje celou naši Bytost, naši duši. A přivádí ji do těla velmi laskavým a jistým způsobem. 
Je to  SVĚTELNÝ SYMBOL OD BYTOSTÍ SVĚTLA, ZE ZDROJE PRO AKTIVACI PROCESU UKOTVOVÁNÍ SVĚTLA TVÉ DUŠE DO FYZICKÉHO TĚLA 🌟🐬 
Zavřete si oči a poslouchejte. Pusťte si i nahrávku bez hudby – tak, jak mi přišla. A jen se nechte hýčkat a objímat a nést a vézt tímto nejvyšším Vědomím Světla – Zdrojem a bytostmi Světla. A vnímejte, jak se ve vašem těle měn í energie, jak se pohybuje a tančí a jak se vědomí těla potkává s vědomím vaší duše, vaší nádherné světelné Bytosti. 

A moc si to užívejte. 
 

Světelný symbol 

„UKOTVOVÁNÍ SVĚTLA MÉ DUŠE V MÉM FYZICKÉM TĚLE“ 

Tento symbol je velmi silný, harmonizující a ožívající. Užívejte ho tak často, jak můžete. Dejte si ho pod polštář, vystavte si ho vytištěný v místech, kde se pohybujete – je to opravdu silný zářič. A vyzařuje to nejčistší Světlo – světlo Zdroje a vaší duše. Ať se vše děje v souladu s vaší bytostí, v souladu s vaší duší. 

"UKOTVUJI SVĚTLO MÉ DUŠE V MÉM FYZICKÉM TĚLE"

 

Vyber si svou tapetu a stáhni si ji zde: 

Poselství Zdroje 

„NAJDĚTE SAMI SEBE KOMPLEXNÍ“

 

Zdroj a všechny bytosti Světla chtějí, abychom objevili své Světlo, svou esenci. Abychom ji přestali hledat v nebi a ve Vesmíru a začali se s ní spojovat tam, kde je – uvnitř nás samotných, v našem fyzickém těle. A toto světlo v sobě rozpínali – abychom se stali komplexní. Přišlo k nám poselství ze Zdroje, jak na to. Zavřete si oči a nechte se vézt tímto nádherným vědomím Světla … 

STÁHNOUT MEDITACI BEZ HUDBY

STÁHNOUT POSELSTVÍMEDITACI S HUDBOU

Pojďme s nimi zkusit pracovat ještě o něco hlouběji


Pobuďte se svým světelným symbolem a meditací čas opakovaně. 
Zastavte se každý den na pouhých 10 minut, stoupněte si, sedněte nebo lehněte si na svůj symbol, zavřete oči a vnímejte tu energii, dýchejte s ní, buďte s ní, prožijte ji. Přijímejte ji

Hrajte si. Nekontrolujte se. Dovolte ji. Buďte jí. Přijměte ji. 

PŘIJMĚTE SVOU VLASTNÍ ESENCI, SVÉ NÁDHERNÉ A JEDINEČNÉ VYSOKOVIBRAČNÍ VĚDOMÍ. 

Existuje vždy laskavý a příjemný způsob, jak ukotvit a nechat postupně expandovat své světlo a světlo své Bytosti v vzájemném souladu a propojení – a to dokonce i ve fyzickém těle tady, na Zemi.  

S láskou a úctou
Pavla IŠARAS & Cristal

Přejít nahoru