SADA 3+1 SVĚTELNÝCH SYMBOLŮ PRO PŘEMĚNU STÍNŮ V DARY

od bytostí Orionu, Arkturu a dávné Lemurie + bonus od Dračích bytostí

Tyto světelné symboly přišly ve spolupráci od Světelných bytostí z Orionu, Arkturia a dávné Lemurie. A nakonec se ještě přidaly Dračí bytosti, které začínají být v našem světě víc a víc aktivní. 
Jsou to  SVĚTELNÉ SYMBOLY PRO PRÁCI S TVÝMI STÍNY A JEJICH PŘEMĚNU, ROZVINUTÍ A AKTIVACI TVÉ SÍLY, DARŮ A SVĚTELNÉHO TĚLA 🌟🐬 
Co umí? 
Pomáhají nám odlehčit naše podvědomí a vytáhnout naše stíny na světlo. 
Stíny byly kdysi našimi dary, ale postupně během našich existencí jsme se jich dobrovolně vzdali. Teď přichází čas, kdy se samy tyto dary chtějí k nám vrátit a znovu aktivovat.  Tyto symboly pomáhají tento proces vézt pevně, stabilně a přímo, proto ho užívejte moudře. 

Kombinujte proto první symbol se světelným symbolem Lemurie a Dračích bytostí.  
Světelné symboly si můžeš stáhnout jako tapetu nebo je vytisknout a denně se jimi nechat prozařovat. 

ORION A ARKTURUS

Tento symbol je velmi mocný, užívejte ho moudře. Dejte si k němu záměr: „Ať se děje v laskavosti, lehkosti a v souladu s mou bytostí/duší. Když budete chtít, aby působil co nejsilněji, je možné, že transformaci mnoha stínů do vašich darů neunesete fyzicky nebo i psychicky. Dejte tomu čas, ať se děje v souladu. 

U obou symbolů platí, dejte si záměr, ať se tak děje v souladu s vaší bytostí, v souladu s vaší duší. 

Práce se svými stíny, prosvětlení / Navrácení se do své síly a stability

14-gold-A
14-gold

 

„Navrácení do své síly a stability – práce se svými stíny, prosvětlení“

První symbol vám dává velkou moc pracovat se svými stíny v podvědomí a pomocí síly je „přetočit“ zpět na vaše světlo, na vaše dary. 

 


“Otevři se nekonečnému množství potenciálů” 

Druhý symbol vám otevírá obrovské množství potenciálů, cest a budoucností, na které vás pomáhá nasměrovat. Tady je důležité vědět, jak se chcete ve své budoucnosti cítit, podle toho vás symbol směruje. 

LEMURIE

Tento symbol přichází od bytostí lemurských, nepleťte si je s Atlantidou. Země Mu, tzv. Lemurie, byla kdysi naším rájem, naší první čistou inkarnací bez karmy, coby vyšších bytostí inkarnovaných do 5D reality. A tuto dokonalost a čistotu nám znovu aktivuje třetí symbol a rozvíjí naše dávné šamanské dary, v souladu s matkou Zemí.  

Podpora a rozvinutí tvých darů a světelného těla tvého i Země

DRAČÍ BYTOSTI 

Tento symbol je komplexní. Dračí bytosti jsou velmi moudré a jejich síla není jen fyzická. Dokáží pohnout tíhou i bloky, se kterými si nevíme rady spoustu let. Na oplátku od nás chtějí, abychom se otevřeli pravdivosti a už dál neživili iluze, kterými jsme se chlácholili, aby nám bez našeho světla, našich darů nebylo tolik smutno. 

 

Dar od Dračích bytostí – „Přijmi, ukotvi a kultivuj svou sílu“

 

Aktivace a ukotvení tvé síly a moci

15-gold

POSELSTVÍ od Dračích bytostí 

Mantra „Kultivování síly“

STÁHNOUT POSELSTVÍ

Pojďme s nimi zkusit pracovat ještě o něco hlouběji


Pobuďte se svým světelným symbolem a vaší osobní magickou mantrou od Dračích bytostí krátký čas.
Zastavte se každý den na pouhých 10 minut, stoupněte si, sedněte nebo lehněte si na ně, zavřete oči a vnímejte tu energii, dýchejte s ní, buďte s ní, prožijte ji. Vnímejte, jak tato síla, tato světelná energie prochází vaším tělem na určitá místa a proměňuje tak stíny na světlo.

Nechte svou vědomou mysl, ať vám nabídne možnou realitu, ve které se pro vás toto všechno už děje. Hrajte si. Nekontrolujte se. Dovolte ji. Buďte jí. Přijměte ji. Zamilujte se do této nové reality, kterou právě teď spolutvoříte.

Přes den pak sledujte svět kolem sebe. Sledujte, kde potkáváte, vidíte nebo slyšíte náznaky této nové reality. Slyšíte někoho o ní mluvit? Vidíte „znamení“? Nebo symboly, které vám tuto novou realitu znázorňují? Věnujte jim pozornost ve svém každodenním životě. 

Rozmnožte je díky svému vědomému směrování pozornosti. Protože čemu dáváte pozornost, tomu dáváte sílu existovat. A také sílu růst a vyvíjet se.

Už víte, co vlastně chcete žít, cítit a prožívat? Uvědomte si, co každý den vědomě či nevědomě pro sebe tvoříte. A pokud se vám vaše realita nelíbí, změňte to.
Směrujte svoji pozornost skrze vaši tapetu s poselstvím na to, co si pro sebe vědomě vybíráte. Vaši novou realitu.

Existuje vždy laskavý a příjemný způsob, jak ukotvit a nechat postupně expandovat své světlo a světlo své Bytosti v vzájemném souladu a propojení. 

S láskou a úctou
Pavla IŠARAS & Cristal

Přejít nahoru