Pravidelná channelovaná poselství
-
Poselství ze Světla

Poselství ze Světla, nebo-li z Vědomí, ze kterého přichází a pochází – je tvořeno – vše, co existuje. Přichází skrze channeling, přinášejí je bytosti Světla a Vědomí. Přinášejí je pro nás jako vedení, návod, radu, pomoc a podporu. Nejen skrze slova, ale také přes zvuky, vibrace, které nejsou zcela slyšitelné, ale můžete je vnímat. Můžete je cítit na a ve svém těle, třeba jako jemné mrazení, obejmutí andělů nebo jako teplo uvnitř srdce. Přicházejí k nám za slovy. 

Ale i slova jsou zde důležitá. Jsou důležitá pro naše lidské vnímání. Pomáhají nám pochopit, uchopit vyšší vědomí, rychlejší vibrace, naší vědomou myslí. 

Jaký je rozdíl mezi vědomou a nevědomou myslí? 

Je velký, přesto je naprosto zanedbatelný. I vědomá mysl dokáže jen ztěží uchopit a vnímat tak velké a krystalicky čisté množství lásky, která za těmi všemi slovy k nám proudí. 

Jak s nimi dál pracovat? 

Podívej se do svých pracovních listů. Pokud máš možnost, vytiskni si je. Pokud tu možnost nemáš, vždy si můžeš vzít volný papír a text si psát na něj. Obě varianty jsou možné. Obě dvě fungují. Užívej si také praktický přístup k tzv. „duchovnímu růstu“ a vývoji, nejen ten vizuální. Bez praktického uchopení, bez každodenního praktikování, jsou výsledky jen částečné. Pořád jsme bytosti v lidském těle. Pořád se ještě pohybujeme po matičce Zemi, lady Gaie. A to je naprosto nádherná realita. Tak si ji pojďme začít užívat. Ona sama nás k tomu zve. 

Poselství Posvátné duše

KAŽDÁ DUŠE JE POSVÁTNÁ

„Vnímejte a nalaďte se na svou duši, je velmi posvátná. Vnímejte a nalaďte se na své tělo, je velmi, velmi posvátné. 🪶 Každý den tu jsou pro vás.“

SPOUSTU HRANÍ MÁ LEPŠÍ ÚČINEK NEŽ DOBRÉ SPANÍ   💫

Pojďme to znovu rozproudit a odlehčit. Eliška s dračími bytostmi nám přinesla nádherné karty, alespoň ty stromy vypadají i s celou krajinou hodně magicky i magneticky. Co myslíš? Ano, trošičku humor, když teď pracujeme s vědomou myslí. 

Vyber si kartu, která tě přiláká jako první pohledem. A tentokrát se pak ještě znovu na karty zadívej a nech v sobě rozehřát velmi silný pocit přitažlivosti – která další karta tě doslova magicky přitahuje? Ano, pro tůten měsíc máš na výběr karty dvě. Určitě si předtím polož otázku: “ Který ZÁMĚR mě teď volá z duše? A který je pro mě až magneticky přitažlivý, protože vychází z prostoru hlubokého vědomí mého těla?”
💫
Napiš do skupiny do komentáře, co si vybíráš. Až potom si klikni na odkaz pod obrázkem a podívej se na volby ze své duše a z hloubky těla. A celý měsíc s tím pak zkus pracovat – nebo to alespoň brát v potaz. 
🌟

Přes tlačítko pod obrázkem se otevře stránka s výkladem. Najdi si tam svoji kartu a přečti si podrobný výklad jako další inspiraci. Ta nejdůležitější informace k tobě však přišla po otočení karty ve tvé vlastní mysli jako první myšlenka. A ta je pro nás vždy nejdůležitější, určující. Jak už vlastně víš.

S láskou a úctou
Pavla IŠARAS & Cristal

Přejít nahoru