Pracovní listy

VĚDOMÁ MYSL

Aby mysl mohla spolupracovat, a nepřekážet svými limity a programy a názory, je třeba přestat s jejím čištěním a vším tím  odstraňováním a začít ji přijímat jako parťáka. Ne to, co nám posílá za myšlenky – to je pouze ukazatel toho, na co svoji mysl ještě zaměřujeme. Ale UZNAT, ŽE NAŠE MYSL JE VĚDOMÁ. Uznat to vědomě, uvědomit si tu skutečnost, umožnit jí tuto znovuaktivaci. 

Pokud vibrujeme na vyšších vibracích, naše mysl tam vibruje s námi – tedy stejně. Tak dlouho jsme se snažili své mysli zbavit, že jsme si nějak nevšimli, že i ona se vyvíjí podle toho, jak se vyvíjíme my. A to vlastně ani pro to v tu chvíli zrovna nic neděláme. 

Jak je to možné? 

Inu, i naše mysl, stejně jako ego, OBA jsou ve skutečnosti naše důležité části – části. které patří do celku zvaného Já – Bytost v těle. A tedy není parazitem ani nemocí, ale měla by být pomocníkem a parťákem. 

Proč tedy není a proč pořád dělá takový chaos? 

Protože i naše mysl je přesným obrazem – odrazem toho, kde se právě nacházíme ve vývoji našeho Vědomí. Jestli už jdeme v souladu s naší bytostí a celistvostí nebo ještě pořád jdeme sami proti sobě. 

Co tedy s tím můžeš udělat? 

Zveme tě k tomu, abys alespoň na chvíli ji přestal/a vnímat jako obtížný hmyz a začal/a ji vnímat jako svůj vnitřní hlas, jako důležitou součást své duše – jako zhmotnění svého vnitřního hlasu. TÍM TOTIŽ NAŠE MYSL VE SKUTEČNOSTI JE. 

Je velmi důležité přijmout všechny své části, včetně těla a podpořit je při integraci všech změn.

 

V tomto modulu můžete kromě pracovních listů pokračovat ve svém „Deníku RADOSTI“. Doporučuji opět dělat obojí – nebude vás to stát víc než pár minut denně. A ta obrovská podpora ve změně za to prostě stojí. 

JAK S NIMI MŮŽU PRACOVAT?

V této části najdeš nové channelované poselství s možností volných řádků. Ale jak už víš, se mnou nemusíš ztěžka opisovat každý den 100x svoji mantru. Je pro psaní upravená. Jediné, co je třeba od tebe, je vědomě vnímat, co píšeš. A dát k tomu souhlas. PRAKTICKÝ KROK v lehkosti. 

NÁVOD: 

Každé ráno, zkus to nebrat jako povinnost, ale jako dar, si na volné řádky opiš jednou „Poselství“, které si přečteš na pracovním listu. Na konci měsíce budeš mít popsaný papír, asi 30 krát opsané poselství. K tomu si pak během dne všímej, jak se ti tato moudrost začíná propisovat do každodennosti. 

Přečti si pozorně poselství nahoře na pracovním listu. Poté si ho vědomě, pomalu začni opisovat na volný řádek. Když budeš vnímat, co píšeš, zkus zároveň vnímat pocity ve svém těle. 

Začni si uvědomovat, že to, co píšeš, je skutečnou pravda, kterou už každý den žiješ. A uvědomuj si, že je to skutečnost a pravda právě teď a teď a teď a teď … 

Udělej si ze psaní jedné krátké věty tebou vedenou meditaci. Praktickou meditaci. Ne jen pouhé čtení. Nejen bezduché opisování, ale pohyb – pohyb těla a energie, při kterém vnímáš, jak se tvé tělo cítí a jak jen píšeš, co už dávno žiješ. 

A užívej si to!  

MATERIÁLY KE STAŽENÍ

Pracovní listy k 1. cyklu – 3. Modul 

S láskou a úctou
Pavla IŠARAS & Cristal

Přejít nahoru