Překvapení

Meditace, stejně jako channelovaná poselství, přicházejí k nám od bytostí světla jako energetická podpora, která plyne za slovy, která skrze mě přicházejí. Občas se objeví i světelný jazyk nebo v podobě zvuků nebo světelných symbolů, které plynou a nesou energii a podporu stejně jako slova, jen o něco příměji, možná se dá říct i silněji. Prostě napřímo tam, kde nás mají nejvíce podpořit nebo k místu, kterého se mají dotknout a uzdravit ho nebo ho dokonce změnit. 

Světelný symbol "Aktivace - Rozpomínám se na své Vědomí"

Třetí světelný symbol přišel ve chvíli dosedání mé nádherné Bytosti do mého těla na těch nejhlubších a nejvíce zranitelných místech v těle. A s touto hlubokou transformací přišel jako velká podpora další světelný symbol „ROZPOMÍNÁM SE NA  SVÉ VĚDOMÍ“Vypadal jako nádherný, zářivý, velmi pevně v sobě ukotvený vznešený archanděl, co drží pevně svůj meč, kterým je připravený zasáhnout s nano přesností přesně tam, kde je to potřeba. Stál až hrdě, se vztyčenou hlavou a velmi jasným vědomí o své vznešenosti a nádherném původu přímo ze Světla. 

O čem je? Je o ROZPOMENUTÍ SE NA SVÉ SVĚTLO A PŮVOD A INTEGRACI SVÉ VLASTNÍ VELIKOSTI. 

Světelný symbol pro snadnější přijímání všech těch našich částí, vyplouvajících k nám z našeho nevědomí a laskavější integraci. Všech těch částí, které kdysi uvěřily, že nejsou dost velké, že jsou malé …. nebo až nicotné a nedůležité ….  Vytvořili jsme si je jako takové pojistky, které zaručí, že tak nádherné a vznešené obrovské bytosti dokáží umenšit sami sebe natolik, že uvěří ve svoji nedůležitost a průměrnost. 

A teď je čas se rozpomenout, poděkovat této pojistce a rozloučit se s ní, s naší malostí. Ne ve zlosti, ale s obrovskou vděčností, že nám tak skvěle a taaaaak dlouho skvěle sloužila. A místo ní na její místo přivolat naši skutečnou velikost. Ale to je ještě naše cesta, prozatím. Naštěstí už na té cestě jsme. Tak ji pojďme jít s lehkostí, hravostí a jasnou vizí. 

Jak s ním pracovat? 

Stáhněte si ho. Vytiskněte si ho. Dejte si ho jako tapetu na mobil nebo na váš PC jako pozadí. Vystavte si ho na viditelné místo, kde pobýváte nejčastěji. Nechávejte ho na sebe vyzařovat a působit. Přirozeným způsobem vás k vaší jedinečné expanzi povede. Můžete si ho vytištěný dát pod polštář a spát na něm, zapisujte si pak sny, které s ním budete mít. Sledujte, jak se s ním mění vaše nálady, pocity a myšlenky. 

Kam vás vede? 

Poslouchejte jeho „vedení“ a zkuste následovat svoji vlastní intuici. Sledujte kolem sebe synchronicity, znamení. Hrajte si, užívejte si ho. Je tu jen a jen pro vás. 

Světelný symbol „ROZPOMÍNÁM SE NA SVÉ VĚDOMÍ“

05-gold

MATERIÁLY KE STAŽENÍ

S láskou a úctou
Pavla IŠARAS & Cristal

Přejít nahoru