Meditace a channelovaná poselství

Meditace, stejně jako channelovaná poselství, přicházejí k nám od bytostí světla jako energetická podpora, která plyne za slovy, která skrze mě přicházejí. Občas se objeví i světelný jazyk nebo jako zvuky, které plynou a nesou energii a podporu stejně jako slova, jen o něco příměji, možná se dá říct i silněji. Prostě napřímo tam, kde nás mají nejvíce podpořit nebo k místu, kterého se mají dotknout a uzdravit ho nebo ho dokonce změnit. 

Když posloucháte nebo čtete tato poselství opakovaně, mají v sobě schopnost a moc působit na vás ve více vrstvách, postupně, nebo naráz. Podle toho, na co jste právě připraveni. Lidé, kteří poslouchají tato poselství opakovaně, mi sdělují, že pokaždé slyší jiné informace, cítí pocity v těle na různých místech a někdy dokáží někteří i vnímat vrstvy, ve kterých jsou v těchto poselstvích zapsána, namluvena, ukryta. Dokonce, i když si poslechnou poselství po uplynuí jednoho roku i déle. To znamená, že jsou tato poselství stále aktuální, vždy vám mají co předat. Jen vždy aktivujete opakovaným poslechem jiné vrstvy, které tu pro vás jsou připraveny. Channelované meditace a poselství jsou prostě multidimenzionální – stejně jako naše duše. 

Otevření - Sdílení

"ZÁZRAK OTEVŘENÍ - POZNEJTE SVĚTLO VE SVÉM SRDCI"

Tento program je především o PROPOJENÍ SE SVÝM VNITŘNÍM SVĚTLEM, s tím nejvyšším vědomím, které nás dokáže provázet, vézt. Krátká channelovaná meditace, která přišla tak hluboce a v obrovské lásce a podpoře od nádherných bytostí Světla jako meditace. Zkuste se ponořit do svého těla, najděte ve svém srdci to světlo, tu božskou jiskru, kterou máme všichni společnou a přesto můžeme i díky ní být každý tak jedinečný.

MATERIÁLY KE STAŽENÍ

Stáhnout meditaci „Zázrak otevření – Poznejte Světlo ve svém srdci“ v mp3 

S láskou a úctou
Pavla IŠARAS & Cristal

Pavla Cristal YouTube
Pavla Cristal FaceBook
Pavla Cristal Instagram
Pavla Cristal website
Přejít nahoru