Video vzkazy

Co je to „Světlo“, o kterém vám vyprávím? A je strach opravdu něco tak děsivého, že se ho musíme zbavovat? Proč se stále objevuje, když už to vypadá, že jsme si ho zpracovali? Je to, co se stalo, chyba nebo vyšší záměr? A mnoho dalších témat, která jsou tu pro vás jako vzkazy, rozhovory, sdílení. Každé má své téma, každé má svou vibraci, každé má své potenciály. 

Mnoho témat může být zatěžující, když je chcete pojmout všechna najednou. Proto vás zvu k tomu, abyste tato videa poslouchali, když vás zavolají. Pouštějte si je klidně po částech, možná zvládnete celé video. Obvykle mají kolem hodiny, proto si je zastavujte, stáhněte jako mp3 nahrávku a vychutnávejte si jak informace, tak vibrace, které jsou opět za slovy. A užívejte si to plynutí a přelévání vibrací. 

SDÍLENÍ - I v tichu je síla

Ticho a co je za ním

Co se stane, když chcete něco moc natočit, třeba videonávod pro vás, abyste se lépe a snadněji orientovali ve FunKlubu? Je to stejné jako se záměry – může se místo vašeho „menšího“ záměru, přání splnit to „větší“, co jste měli kdysi. Jako se to stalo mně – místo videonávodu jsem vám natočila 5 minut úvodu na začátku a 10 minut o přijímání na konci. A mezi tím hodinu TICHA. Jo, když se daří, tak se plní vyšší záměr místo toho původního. A je to tak jedině dobře. 

MATERIÁLY KE STAŽENÍ

Stáhnout záznam vysílání “ SDÍLENÍ – V TICHU JE SÍLA“ v mp3 

S láskou a úctou
Pavla IŠARAS & Cristal

Přejít nahoru