Video vzkazy

Co je to „Světlo“, o kterém vám vyprávím? A je strach opravdu něco tak děsivého, že se ho musíme zbavovat? Proč se stále objevuje, když už to vypadá, že jsme si ho zpracovali? Je to, co se stalo, chyba nebo vyšší záměr? A mnoho dalších témat, která jsou tu pro vás jako vzkazy, rozhovory, sdílení. Každé má své téma, každé má svou vibraci, každé má své potenciály. 

Mnoho témat může být zatěžující, když je chcete pojmout všechna najednou. Proto vás zvu k tomu, abyste tato videa poslouchali, když vás zavolají. Pouštějte si je klidně po částech, možná zvládnete celé video. Obvykle mají kolem hodiny, proto si je zastavujte, stáhněte jako mp3 nahrávku a vychutnávejte si jak informace, tak vibrace, které jsou opět za slovy. A užívejte si to plynutí a přelévání vibrací. 

INTEGRACE - SDÍLENÍ

Andělské bytosti - zastavení a spočinutí

ANDĚLSKÉ BYTOSTI – ODDYCH A SPOČINUTÍ je důležitou součástí procesu. Oddych je velmi důležitý, nejen pro naše tělo, ale také pro mysl. Především je ale důležitý pro integraci toho, co jsme aktivovali. Pojďme se na chvíli vědomě zastavit a nechat se objemout, hýčkat a vyživovat andělskými křídly. 

Vnímejte synchronicity a znamení - jsou všude

Máme tu andělskou podporu, jejich vedení, lásku, výživu a obejmutí stejně jako od matky Země. Zastavte se na chvíli a vnímejte jejich znamení. Zastavte se na chvíli a zeptejte se sami sebe: “ KAM JSEM SE POSUNUL, POSUNULA UŽ TEĎ?” 

A vnímejte, že skutečně není co dělat, a přesto, nebo právě proto se dějí zázraky, integrace všech změn, které jsme už vytvořili a aktivovali, do našeho vědomí a všech našich Éterických a hmotných těl. 

PROBÍHÁ AKTIVACE. A probíhá sama o sobě, bez našeho přičinění – jen proto, že jsme udělali rozhodnutí a hlavně proto, že jsme dokázali pustit všechno, co nás doposud tížilo a zpomalovalo. Jen se uvolněte, relaxujte a nechejte se opečovávat, vyživovat, naplňovat touto nádhernou podporou. A užívejte si je po celou dobu, nejen během prvního modulu, ale skutečně po celou dobu. 

S láskou a úctou
Pavla IŠARAS & Cristal

Přejít nahoru