Týden s VIP hostem

ELIŠKA MABEL MORKES & DRAČÍ SVĚT

MEDAILONEK

Jako první bych vám chtěla představit vyjímečnou bytost, Elišku Mabel Morkes a její světelný tým – draky. Její světelný tým je ještě o něco širší a plnější, ale draci jsou bytosti, které Elišku zaujali jako první. Prováděli jí svým světem v meditacích, vizích a teď už i v běžném denním životě. Chodí s ní vyřizovat věci na finanční úřad a další a další místa a procesy.
 
Nachannelovala s jejich vedením celou knihu „Dračí příběh“, která je opravdu nádherná a určitě v ní najdete veškerý základ vesmírného i praktického fungování základních principů a pravd.

A je toho mnohem víc. Začaly k ní plynout také světelné obrazy, světelné symboly. První vložila do nádherných karet , plných dračí moudrosti a síly a lásky. A další jí teď chodí pro její další malované obrazy.

A je toho ještě mnohem víc. Channeluje pro lidi osobní draky, osobní vize, směrování k práci, podnikání a praktickým činnostem, ale také dary a schopnosti, které mají lidé před sebou skryté.

A je toho ještě mnohem víc. Ale to až v rozhovoru s Eliškou a v jejím prostoru, v jejím týdnu, s jejími skvostnými bytostmi.
 
A tady máte první medailonek o Elišce z její teď nejčastější pracovny – z auta a přírody. S jejím nádherným miminkem, dcerkou, která je velmi nádherná a silná laskavá bytost.

ZÁMĚR na týden?  Určitě alespoň na měsíc, než se stane zvykem 🙂

Služby od Elišky a dračích bytostí

MOUDROST DRAČÍCH BYTOSTÍ a Elišky Mabel Morkes 

najdete na jejích webových stránkách nebo přes uvedené ikonky Kontakty. Určitě se alespoň podívejte, co úžasného pro nás všechny Eliška s draky tvoří. Je to opravdová nádhera. 

 
webové stránky „Vnitřní světy“ 
 
Kniha „Dračí příběh“ 
 
Světelné karty „Dračí moudrost“ 
 
Aktivační obrazy
Kontakty na Elišku

S láskou a úctou
Pavla IŠARAS & Cristal

Přejít nahoru