Vzkaz od dračích bytostí pro tebe

Tyto karty jsou od Elišky Mabel Morkes a jejich dračích průvodců. Každá karta obsahuje světelný symbol a vzkaz od draků. 

Karty najdete na Elišky webových stránkách www.vnitrnisvety.cz

VÝKLAD JEDNOTLIVÝCH KARET

Oranžová
Co si opravdu přeješ? Z hloubky srdce bez ohledu na to – kdo co říká? kdo si co myslí? Podívej se na to, co chceš ty. A Věř, že vždy máš svobodnou volbu a že Ti s přáním duše pomůže Zdroj v jeho zhmotnění. Na velikosti přání nezáleží 🙂

Magenta (růžová)
Pluj s proudem, důvěřuj přítomnému okamžiku, že vše, co se děje, děje se pro tvé nejvyšší dobro. To, že nevíš vše, co může přijít je v pořádku. Když budeš v důvěře, přijde pro tebe jen a jen to nejlepší.
Zelená
Soustřeď se na to, jaké myšlenky necháváš k sobě přicházet. Pokud cítíš únavu, vyčerpání či stres, tak zkus změnit své myšlenky. Tvoř, co si přeješ. Zkus se teď zastavit, víš na co jsi myslel/a? Jak se cítíš? Podívej se třeba na strom, mysli na něj, vyživ se jím. Vnímáš ten rozdíl?
Modrá
Přemýšlíš, zda jsi na správné cestě?
Vnímáš nadšení, když tvoříš to si sis vybral/a? Pokud ano, tak věř, že s každou pomyslnou „překážkou“ ti Zdroj dává i dostatek sil a možností, jak jí překonat a ještě se k tomu něco dalšího naučit.
Žlutá
Jsi tvůrce. Ať už tvoříš vědomě či nevědomě, tak vše, opravdu VŠE, co máš ve svém životě si k sobě přitáhl/a. Líbí se ti to? Pokud ne, tak jediné ty to můžeš změnit. Přijmi zodpovědnost za svůj život, za všechny myšlenky a tvoř to, co si opravdu přeješ.
Fialová
Myslíš na sebe? Spokojený život vyžaduje laskavost. Stejně tak jako v letadle musíš masku nasadit nejprve sobě. Mysli na sebe, na své potřeby. Dosyť sebe. Až poté, z přebytku sil, pomáhej dál. Tohle není sobectví, to je láska k sobě.

S láskou a úctou
Pavla IŠARAS & Cristal

Přejít nahoru