Video vzkazy

Co je to „Světlo“, o kterém vám vyprávím? A je strach opravdu něco tak děsivého, že se ho musíme zbavovat? Proč se stále objevuje, když už to vypadá, že jsme si ho zpracovali? Je to, co se stalo, chyba nebo vyšší záměr? A mnoho dalších témat, která jsou tu pro vás jako vzkazy, rozhovory, sdílení. Každé má své téma, každé má svou vibraci, každé má své potenciály. 

Mnoho témat může být zatěžující, když je chcete pojmout všechna najednou. Proto vás zvu k tomu, abyste tato videa poslouchali, když vás zavolají. Pouštějte si je klidně po částech, možná zvládnete celé video. Obvykle mají kolem hodiny, proto si je zastavujte, stáhněte jako mp3 nahrávku a vychutnávejte si jak informace, tak vibrace, které jsou opět za slovy. A užívejte si to plynutí a přelévání vibrací. 

POSELSTVÍ - AKTIVACE - SDÍLENÍ

Poselství

Aktivace je proces, kterým začínají věci reálně fungovat v našem běžném životě, ve fyzickém těle. Proto je třeba, abychom vše propisovali ve všech rovinách a dimenzích, ale především v té hmotné, fyzické, 3D realitě. AKTIVACE se tak děje na úrovni naší vědomé mysli jako uvědomění, na úrovni naší duše skrze channeling a na úrovni našeho vědomého těla – jako vědomý pohyb. Až tehdy je aktivace kompletní a komplexní. Až tehdy může začít opravdu pro nás fungovat v běžném každodenním životě a v každé, každičké realitě, dimenzi i vrstvě. Pojďme na to! Jak jinak než hravě a užívat si to radostně jako hru. 

MATERIÁLY KE STAŽENÍ

Stáhnout záznam vysílání “ POSELSTVÍ – SDÍLENÍ “ v mp3 

S láskou a úctou
Pavla IŠARAS & Cristal

Přejít nahoru