Živá vysílání

Na naše pravidelná setkávání na ZOOM vstupujte tudy: https://us02web.zoom.us/j/83026072729?pwd=TXVGbmFncExzc0gxVE1IVlR0VUswdz09

SDÍLENÍ

Sdílet je důležité z mnoha důvodů. Kromě společenského významu má taky schopnost ukotvit to, co sdílíte a umožnit tak zhmotnění silněji, rychleji, stabilněji. Proto vás vždy zveme k tomu, abyste společně sdíleli nejen tento prostor, ale také vaše zážitky, prožitky, postupy, dokonce i to, co vám nefunguje. Sdílet můžete buď ve společné facebookové skupině nebo při společných setkáváních na ZOOMu, která nahráváme a následně ukládám na kanálu YouTube jako neveřejné video. Proto prosím o nesdílení odkazu na tyto nahrávky, jsou jen pro členy programu. 

Pokud si nepřeješ být při nahrávání viděn / viděna, můžeš se skrýt kliknutím dole na obrázek videa a bude vidět jen jméno. Budu se snažit nahrávat každá společná setkávání. 

O čem budou? 

O sdílení. A také budeš mít možnost se zeptat, komentovat, podpořit ostatní na jejich cestě. Budu odpovídat na vaše otázky. Buď se můžeš optat přímo ve vysílání „zvednutím ruky“ nebo v chatu, který probíhá součinně s vysíláním nebo ve vláknu ve fb skupině, které tu vždy pro tebe bude alespoň týden dopředu. 

Určitě také přijde channeling, protože i bytosti Světla chtějí být při tom. A chtějí nás neustále podporovat a pomáhat a navigovat, pokud hodně uhneme z kurzu, který si každý vybíráme sám za sebe. 

Tady najdeš všechna společná setkávání a můžeš se k nim tedy kdykoliv vracet. Ať jsou ti k užitku, k radosti a spokojenosti. Buďme hraví, neberme se tolik vážně a užijme si každé naše setkání. Já i světelné bytosti se moc těšíme. 

ikona hvezda harmonizacni kod

30. 12. 2023 ve 20:00

10. 2. 2024 v 19:30

Tentokrát to bylo velmi, velmi hluboké. Přišla Galaktická rada a dala nám širší obraz o tom, kdo jsme v ještě větším obrazu Jednoty. Navíc nás vzali do krátké meditace, kde jsme se potkali s naší o dost větší rodinou, než je naše rodina duše. Děkuji, že se mnou tvoříte tak krásná setkání.

6. 3. 2024 v 19:30

Společné setkání se tentokrát neslo na divokém proudu života. Určitě si to poslechněte, stojí to za to. Možná mnohem víc pochopíte svůj život a život celkově. Nebo alespoň to, co s ním zamýšlelo Světlo a co chce po nás. Je to velkolepé, unikátní í, je to prostě wow. 

S láskou a úctou
Pavla IŠARAS & Cristal

Přejít nahoru