FunKlub & Program v jednom

aneb
transformace může být snadná i radostná zároveň

Channelovaná poselství, meditace, magické mantry, vývoj Vědomí a celkový růst

Dne 1. 6. 2023 se otevřou brány nového FunKlubu i Programu pro propojení ZÁŘIVÝCH BYTOSTÍ V TĚLE “Já jsem zářivá Bytost”
 
Bude to vývoj, bude to cesta, bude to růst všemi směry. Bude to program a funklub v jednom. 
Je to o důvěře. Ale to ty velké věci či dobrodružné cesty přece bývají, no ne?
☀️
Proč FunKlub? 
Protože by to mělo být hravé, ale zároveň praktické, laskavé a také půjdeme do hloubky. 
 Bude pro všechny, kdo se probouzejí, jsou probuzeni nebo se probudit chtějí. Zkrátka pro propojení našich všech částí do komplexní Bytosti – a také pro propojení zářivých bytostí v těle, kterými všichni jsme.
Skupina, program a klub – to vše v jednom balení a bude celý channelovaný. Skrze channeling vám přinesu se svým světelným týmem  obsah, transformaci a pomůžeme vám s vývojem vašeho Vědomí – vás i vaší duše.
Prostě pro ty, kteří se probouzejí, probudit se chtějí nebo se již probudili do “vyššího vědomí” a říkáte si: Tak, skvělý. A jak si to mám udržet? A co teď s tím? Co se vlastně ode mě očekává? S kým si o tom všem můžu promluvit? Jak to vše můžu dál rozvíjet? A další a další otázky. S probuzením se totiž teprve ptát začínáme. 
Naším záměrem a cílem je PROPOJENÍ. Budeme propojovat všechny naše části do komplexní Bytosti – a také se propojovat jako zářivé bytosti v těle, kterými všichni jsme. V lehkosti, s radostí a hravostí, které jsou světelným bytostem tolik vlastní. O moc lepší způsob transformace a integrace než těžké a hutné energie, které tu na Zemi ještě stále jsou a určují způsob našich životů. 
JEDEME V CYKLECH
Ten nejkratší trvá 3 měsíce. Budete si ho moci pořídit najednou nebo po měsíčních platbách. Ten další je na rok. A bude možný na 2 splátky. 
Obsah vám potom zůstane v členské sekci, kde vám k němu zůstane stálý přístup. Takže nikam nezmizí, budete ho mít pro sebe a moct si ho pouštět znovu a znovu.

 

25

Obsah FunKlubu v jednom cyklu / čtvrt roku

1x za cyklus / čtvrt roku

 🌟 na začátku cyklu CHANNELING, nejčastěji v podobě channelované meditace, kde promluví světelné Bytosti se Světlem, se Zdrojem přímo k vám. A bude tak na vás pracováno i energeticky, na postupném propojování všech vašich těl a částí.
🌟 společný TÝDEN S VIP HOSTEM – celý týden s vámi pobyde vyjímečná žena či muž, kteří vám představí sebe a své schopnosti, budou pro vás mít připravený i nějaký konkrétní postup, techniku, úkol. To, co umí, přinesou pro vás, ať si můžete vyzkoušet a objevit mnohem více
🌟 na konci cyklu si dáme SPOLEČNÝ ZOOM, prostor pro otázky a odpovědi, které vám ráda s mým světelným týmem zodpovím. Ale hlavně pro INTEGRACI všeho, na čem jsme po celé 3 měsíce společně pracovali. S největší pravděpodobností promluví i světelné bytosti, protože se to stává už pravidlem.
 

1x za měsíc

🌟 magická MANTRA na měsíc a způsob, kterým máte s touto mantrou po celý měsíc pracovat, upevňovat, pozorovat a integrovat do svého běžného života.
🌟 CHANNELOVANÉ POSELSTVÍ – bude přímo pro skupinu, většinou v psané formě a budeme mluvit i o tom, k čemu nás Světlo a bytosti zvou a jak to zabudovat do normálního života
🌟 VLÁKNO Q&A – váš prostor na otázky a odpovědi

průběžně

příspěvky a videa, která přijdou impulsivně a okamžitě a budou reagovat na potřebu skupiny i jednotlivců, ať je ten vývoj víc hravý a laskavý. Nechceme, aby to byla dřina. I když pokud si zvolíte, můžete mít i to. Svobodná volba vždy vítězí.
💎
dotazník
chystám i menší soutěž o volnou konzultaci se mnou v Akáše skrze channeling
💎
tajemství: občas se u mě při konzultacích projevuje i světelný jazyk, tak se nelekněte, jestli na vás při channelování začnu mluvit jinak než česky. Vibrace a vědomí si vždy volí tu nejjednodušší cestu, jak posunout lidské bytosti. A někdy to, že mluvím naším jazykem, natolik zaměstnává naši mysl, že zapomínáme přijímat láskyplnou transformaci, tedy to, jak je na nás pracováno “za těmi slovy”.

Program & FunKlub v jednom

BUDE TO PROGRAM a BUDE TO FUNKLUB. Trvat to bude rok.
 
Potom začne fungovat jako funklub pro ty, co už budou mít za sebou rok nebo prostě odejdete z programu. Samozřejmě vám všechny materiály, videa, channelingy i meditace zůstanou ve vaší členské platformě a budete k nim mít stále přístup. Ti, kdo už budou mít za sebou rok v tomto programu, budou mít pak možnost pokračovat s námi ve funklubu za speciální cenu. A i tam budeme pak dál tvořit. Nebo možná přijde další nabídka s dalším programem. 
Kdo ví, co pro nás Existence, Vesmír, Zdroj, Světlo a naše Duše chystají?
🌳
I mně se vše otevírá postupně, přichází to tak, jak se přidávají další a další členové a tím rozšiřujeme i program i jejich a naše Pole působnosti. A taky už chápu, proč mě to nenechal můj světelný tým nabízet za nižší cenu. Takže opravdu bude každým měsícem stoupat až k plné ceně. Ale i tu si můžete sami dobrovolně zvolit už teď.
✨
Ceny jsou jasné. Navnímejte si to, co je pro vás a určitě to ucítíte. Jak je vám v těle a pocitech v tom, když jste tam za tu cenu? A jak je vám v těle a pocitech v tom, když za plnou cenu? A pak už se jen rozhodnete, jak se chcete opravdu cítit.
 

Vyberte si svoji cenu

JSOU PRO VÁS OPĚT MOŽNÉ DVĚ VARIANTY – BUĎ VYUŽIJETE NABÍDKY NIŽŠÍ CENY NEBO SI SAMI DOBROVOLNĚ ZVOLÍTE PLNOU CENU

 ZVÝHODNĚNÁ CENA x ZLATÁ PLNÁ CENA

💜

 Blahopřeji vám k rozhodnutí vstoupit do FunKlubu, kde každý pojede svým osobitým tempem. Proto tu máte můj oblíbený výběr ceny – tedy vaše zodpovědnost i volba. Můžete využít zvýhodněné ceny a nebo se rozhodnout rovnou pro tu plnou. 

Jaký je rozdíl? 

V průvodcích, v tempu, v rychlosti, v lehkosti. A také v potenciálu plné ceny, pokud si dokážete navnímat, že je tu pro vás. Že víte, co tu pro vás za vyšší cenu je a chcete to využít, dokud to tam je. Je to hmotné? Ne, není. Je to hodnotné? Ano, velmi. Bude vám stačit třeba meditaci pustit jen jednou, protože budete mít po ruce takové světelné bytosti, které vám pomohou vše integrovat ve více vrstvách najednou. 

💜

Vaše zodpovědnost i volba, obojí je možné a obojí je fajn. Každý pojede svým osobitým tempem. Obě varianty mají stejný obsah. Všechna channelovaná poselství jsou namluvena a napsána ve vrstvách. Budete si jednu meditaci pouštět celý měsíc opakovaně. Postupně dojdeme ke všem průvodcům, kteří tu čekají, aby nás doprovázeli. 

CHCI SI SÁM/SAMA DOBROVOLNĚ ZVOLIT PLNOU CENU HNED TEĎ

A JE TU I MÁ OBLÍBENÁ VARIANTA – CHCETE SI ROVNOU DOBROVOLNĚ ZVOLIT, ŽE ZAPLATÍTE PLNOU CENU UŽ TEĎ? 

💜

 Pak vám blahopřeji k rozhodnutí, že nechcete čekat se skupinou. TENTOKRÁT BUDETE MÍT ještě ODMĚNU NAVÍC. Navíc budete mít 4 channelingy s vaší Duší a světelnými průvodci, které si budete moci během roku vybrat, tedy channelované sezení 4x 30 minut.

Vím, že je tento Funklub & Program "JÁ JSEM ZÁŘIVÁ BYTOST" přesně pro mě a chci si ho rovnou objednat a zaplatit. Proto si vybírám svoji variantu a závazně si objednávám s povinností platby ve formuláři zde:

V prodejním formuláři v pravém horním rohu si zvolte měnu Kč nebo EUR, ve které chcete platit. Pokud chcete službu platit na splátky, zvolíte si tuto možnost ve formuláři dole pod Shrnutí objednávky – políčko „Koupit na splátky“.

zvýhodněná "časová" cena

CZ / EUR

3 MĚSÍCE

16 500,- Kč / 700 €

3 x 5500,- Kč / 3 x 234 €

1 ROK

66 000,- Kč / 2 797 €

2 x 33 000,- Kč / 2 x 1 399 €

plná "ZLATÁ" cena

CZ / EUR

3 MĚSÍCE

34 500,- Kč 

3 x 11 500,- Kč 

1 ROK

138 000,- Kč 

2 x 69 000,- Kč 

Potenciály, potenciály, potenciály ...

Vidím už dokonce i proměny a potenciály pro lidi, kteří se mnou, s námi, půjdou třeba celý rok hlouběji a víc do své velikosti „nahoře i dole“. Někteří mí klienti už se mnou jdou sezeními a transformací delší dobu a ti, co si to dovolují, jsou nádherným důkazem, že můžete opravdu cokoliv – dokonce i být sami sebou, být svou velkolepou bytostí v lidském těle tady na Zemi a používat všechny dary své Duše pro život.
💜
A někteří z vás mi píší, že už v posledních skoro 3 týdnech cítí ten obrovský nárůst vnitřní energie a síly. Ano, ta síla je obrovská a mně taky žene víc do akce, proto ten nový klub – který mi přišel i s návodem přesně před rokem a já to ignorovala. Ale s touto nádhernou silou a radostí už to ignorovat nejde.

Chcete o novinkách vědět včas?

Logo_DNA1 (1)

Nevím, jestli vnímáte ten velký nárůst energie a radosti, ale já už vidím ty potenciály nás jako velkých Bytostí v lidském těle už v tomto životě.
A ta vize se mi fakt moc líbí.
Je prostě nádherná.

Přes formulář si můžete napsat o informace, až budu otevírat na „Den otevřených dveří“, přijďte se juknout. Pustím vás sice jen za dveře, ne dál, ale i tam je co k vidění. I tam můžete cítit ty vůně a čistotu, která je uvnitř našeho klubu. I tam vám bude dáno cosi pocítit a uvidět. Jste vítáni. 

Potřebujete pomoci s objednávkou? 

 Napište mi na e-mail: ja.jsem@pavlacristal.cz

Přejít nahoru