Pracovní listy

ODVÍJENÍ VLÁKEN DNA, PŘÍBĚH MÉ DUŠE

Všechno je energie, vědomí, tedy i tělo je energie a má vědomí. Stejně, jako se učíme komunikovat s naší Bytostí, duší, tak se potřebujeme znovu rozpomenout, jak komunikovat s naším tělem, s naší innate a s naší DNA. 

Naše DNA nese uvnitř svých vláken neuvěřitelné množství informací, dokonce obsahuje i všechny potenciály budoucností. Jak je to možné? Uvnitř kvantového vlákna je otisknuta celá naše Akáša, včetně té kolektivní. Jak asi víte, využíváme velmi málo procent našeho mozku, stejně tak je velmi malá část naší DNA aktivní. Proč? Protože k těm kvantovým vláknům máme přístup vědomě. Jen vědomě si můžeme totiž vybírat ze své Akáši. Jako nevědomé bytosti prostě bereme, co je nejblíž vstupu. A to jsou traumata, bolesti, smrt, utrpení, nemoce … 

Co když si ale začnu vybírat? 

Když si začneme ze své Akáši vybírat jako z jídelního lístku v restauraci jen to, na co máme chuť, tedy co máme teď chuť žít, pak si skutečně tvoříme celičký svůj život úplně sami a vědomě. A to je tak přitažlivé! 

PŘI PSANÍ POSELSTVÍ VELMI PEČLIVĚ VNÍMEJ, JAK ÚŽASNÉ A TAKÉ ZÁZRAČNÉ JE TO, ŽE KAŽDÁ NAŠE BUŇKA VE SVÉM NITRU SKUTEČNĚ OBSAHUJE SAMOTNÉHO STVOŘITELE. NE JEN JEHO ČÁST, ALE SKUTEČNĚ CELÉHO STVOŘITELE. JSME DĚTMI SVĚTLA A JSME SVĚTLEM SAMOTNÝM!

 Doporučuji ti dělat si cvičení, která už znáš s innate: zavři si oči, zvolna dýchej, nalaď se na svou DNA, na kvantová vlákna, která obsahují samotného Stvořitele všeho, co jest. A postupně rozsvěcuj toto Světlo uvnitř každé buňky ve svém těle. Prosvěcuj tímto Světlem také svá fyzická vlákna DNA, až ucítíš obrovský vnitřní mír.

Znovu připomínám, že jsme tu pro tebe a sdílení je mocným a silným nástrojem pro nejlepší řešení nebo zesílení zdraví, vitality a čehokoliv, co se ti na tomto úseku tvé cesty zviditelní.

 

Pokračovat dál také ve svém „Deníku RADOSTI“. Doporučuji opět dělat obojí – nebude tě to stát víc než pár minut denně. A ta obrovská podpora ve změně za to vždycky  stojí. 

JAK MŮŽU PRACOVAT SE SVÝMI PRACOVNÍMI LISTY?

V této části najdeš nové channelované poselství s možností volných řádků. Ale jak už víš, se mnou nemusíš ztěžka opisovat každý den 100x svoji mantru. Je pro psaní upravená. Jediné, co je třeba od tebe, je vědomě vnímat, co píšeš. A dát k tomu souhlas. PRAKTICKÝ KROK v lehkosti. 

Podívej se do svých pracovních listů. Pokud máš možnost, vytiskni si je. Pokud tu možnost nemáš, vždy si můžeš vzít volný papír a text si psát na něj. Obě varianty jsou možné. Obě dvě fungují. Užívej si také praktický přístup k tzv. „duchovnímu růstu“ a vývoji, nejen ten vizuální. 

Bez praktického uchopení, bez každodenního praktikování, jsou výsledky jen částečné. Pořád jsme bytosti v lidském těle. Pořád se ještě pohybujeme po matičce Zemi, lady Gaie. A to je naprosto nádherná realita. Tak si ji pojďme začít užívat. Ona sama nás k tomu zve.  

NÁVOD: 

Každé ráno, zkus to nebrat jako povinnost, ale jako dar, si na volné řádky opiš jednou „Poselství“, které si přečteš na pracovním listu. Na konci měsíce budeš mít popsaný papír, asi 30 krát opsané poselství. K tomu si pak během dne všímej, jak se ti tato moudrost začíná propisovat do každodennosti. 

Přečti si pozorně poselství nahoře na pracovním listu. Poté si ho vědomě, pomalu začni opisovat na volný řádek. Když budeš vnímat, co píšeš, zkus zároveň vnímat pocity ve svém těle. 

Začni si uvědomovat, že to, co píšeš, je skutečnou pravda, kterou už každý den žiješ. A uvědomuj si, že je to skutečnost a pravda právě teď a teď a teď a teď … 

Udělej si ze psaní jedné krátké věty tebou vedenou meditaci. Praktickou meditaci. Ne jen pouhé čtení. Nejen bezduché opisování, ale pohyb – pohyb těla a energie, při kterém vnímáš, jak se tvé tělo cítí a jak jen píšeš, co už dávno žiješ. 

A užívej si to!  

MATERIÁLY KE STAŽENÍ

Pracovní listy k 3. cyklu – 1. Modul 

S láskou a úctou
Pavla IŠARAS & Cristal

Přejít nahoru