Pracovní listy

HLUBOKÉ VĚDOMÍ TĚLA & INNATE V AKCI 

Všechno je energie, vědomí, tedy i tělo je energie a má vědomí. Stejně, jako se učíme komunikovat s naší Bytostí, duší, tak se potřebujeme znovu rozpomenout, jak komunikovat s naším tělem, s naší innate. 

Také innate, jako naše duše, je tady pro nás jako průvodce, pomoc, vedení. Jsou těmi nejlepšími kamarády, vždy pro nás chtějí to nejlepší. A právě proto je tělo ochotné nám zrcadlit i naše omyly a iluze, stejně jako duše nám je ukazuje skrze vztahy, tak tělo nám je ukazuje skrze naše zdraví.

Proč? 

Protože je naším zrcadlem, je zhmotněním naší Bytosti ve 3. dimenzi a ukazuje nám, jak blízko nebo daleko od sebe, své autenticity jsme. Dokonce i jednotlivé orgány nám ukazují konkrétní směr, kterým máme sami sebe vylaďovat. Je už obecně známé, že stav ledvin nám ukazuje naše vztahy, v játrech se kumuluje vztek, zlost a agrese a třeba v konečníku náš prvotní strach o život … 

ZKUS PŘI PSANÍ MANTRY VNÍMAT, JAKÁ ČÁST TVÉHO FYZICKÉHO TĚLA SE TI OZÝVÁ, TLAČÍ, VIBRUJE NEBO POBOLÍVÁ … 

A ještě jedno cvičení: zavři si oči, zvolna dýchej, nalaď se na svou innate a jdi orgán po orgánu a buď s každým z nich, dokud se postupně nebudou všichni usmívat a cítit radost – ano, tvé orgány se musí usmívat a radovat, aby byly zdravé a ty radostný/á. 

Znovu připomínám, že jsme tu pro tebe a sdílení je mocným a silným nástrojem pro nejlepší řešení nebo zesílení krásy a harmonie. 

 

V tomto modulu můžeš kromě pracovních listů pokračovat ve svém „Deníku RADOSTI“. Doporučuji opět dělat obojí – nebude tě to stát víc než pár minut denně. A ta obrovská podpora ve změně za to vždycky  stojí. 

JAK S NIMI MŮŽU PRACOVAT?

V této části najdeš nové channelované poselství s možností volných řádků. Ale jak už víš, se mnou nemusíš ztěžka opisovat každý den 100x svoji mantru. Je pro psaní upravená. Jediné, co je třeba od tebe, je vědomě vnímat, co píšeš. A dát k tomu souhlas. PRAKTICKÝ KROK v lehkosti. 

Podívej se do svých pracovních listů. Pokud máš možnost, vytiskni si je. Pokud tu možnost nemáš, vždy si můžeš vzít volný papír a text si psát na něj. Obě varianty jsou možné. Obě dvě fungují. Užívej si také praktický přístup k tzv. „duchovnímu růstu“ a vývoji, nejen ten vizuální. 

Bez praktického uchopení, bez každodenního praktikování, jsou výsledky jen částečné. Pořád jsme bytosti v lidském těle. Pořád se ještě pohybujeme po matičce Zemi, lady Gaie. A to je naprosto nádherná realita. Tak si ji pojďme začít užívat. Ona sama nás k tomu zve.  

NÁVOD: 

Každé ráno, zkus to nebrat jako povinnost, ale jako dar, si na volné řádky opiš jednou „Poselství“, které si přečteš na pracovním listu. Na konci měsíce budeš mít popsaný papír, asi 30 krát opsané poselství. K tomu si pak během dne všímej, jak se ti tato moudrost začíná propisovat do každodennosti. 

Přečti si pozorně poselství nahoře na pracovním listu. Poté si ho vědomě, pomalu začni opisovat na volný řádek. Když budeš vnímat, co píšeš, zkus zároveň vnímat pocity ve svém těle. 

Začni si uvědomovat, že to, co píšeš, je skutečnou pravda, kterou už každý den žiješ. A uvědomuj si, že je to skutečnost a pravda právě teď a teď a teď a teď … 

Udělej si ze psaní jedné krátké věty tebou vedenou meditaci. Praktickou meditaci. Ne jen pouhé čtení. Nejen bezduché opisování, ale pohyb – pohyb těla a energie, při kterém vnímáš, jak se tvé tělo cítí a jak jen píšeš, co už dávno žiješ. 

A užívej si to!  

MATERIÁLY KE STAŽENÍ

Pracovní listy k 3. cyklu – 1. Modul 

S láskou a úctou
Pavla IŠARAS & Cristal

Přejít nahoru