Překvapení

Meditace, stejně jako channelovaná poselství, přicházejí k nám od bytostí světla jako energetická podpora, která plyne za slovy, která skrze mě přicházejí. Občas se objeví i světelný jazyk nebo v podobě zvuků nebo světelných symbolů, které plynou a nesou energii a podporu stejně jako slova, jen o něco příměji, možná se dá říct i silněji. Prostě napřímo tam, kde nás mají nejvíce podpořit nebo k místu, kterého se mají dotknout a uzdravit ho nebo ho dokonce změnit. 

Světelný symbol
"Odvíjení vláken DNA, příběhu mé duše"

Tento světelný symbol ke mně přišel najednou, rychlými tahy, jako by moji ruku vedla velmi pevná a jistá energie. Je opět velmi komplexní, je velmi čitelný, hluboký a plný důvěry a bezpečí. Vypráví příběh o zrození naší duše a následné cestě skrze všechny inkarnace, existence a bytí na Zemi a dalších planetách, dimenzích a prostorech. 

Proč k nám tento symbol teď přišel? 

Abychom mohli znovu aktivovat naše všechna vlákna DNA, ta fyzická i ta kvantová. A tím pak rozvinout naše schopnosti, dary a potenciály těla i duše. 

Kdysi jsme byli dokonalé, kompletní bytosti v dokonalém komplexním těle. Ve svém těle stále máme innate, která ví, jak vypadá tento dokonalý blueprint a stále čeká, až se začneme vracet zpět k této dokonalé matrici aktivováním naší DNA tak, jako ji měli aktivovanou všichni velcí mistři, jako třeba Jeshua a také lidé, kteří se dokázali uzdravit během pár hodin z velmi těžké nemoci nebo ti, co mají přerušenou míchu a přesto chodí a volně se pohybují. Prostě existuje mnoho a mnoho důkazů, že VŠECHNO JE MOŽNÉ UŽ TEĎ. 

Jak s ním pracovat? 

Stáhněte si ho. Vytiskněte si ho. Dejte si ho jako tapetu na mobil jako pozadí nebo šetřit obrazovky. Vystavte si ho na viditelné místo, kde pobýváte nejčastěji. Nechávejte ho na sebe vyzařovat a působit. Přirozeným způsobem vás k vaší důvěře ve Světlo i důvěře k tělu povede.

Můžete si také vyrobit z tapet se symbolem třeba podtácky pod sklenici s pitím. A můžete pozorovat, co cítíte, když pijete tuto pozměněnou vodu a jak se postupně proměňuje vaše tělo i pocity v něm. 

Můžete si ho vytištěný dát pod polštář a spát na něm, zapisujte si pak sny, které s ním budete mít. Sledujte, jak se s ním mění vaše nálady, pocity a myšlenky. A můžete si ho dokonce vizualizovat nebo přikládat na svou 1. čakru. 

Tento symbol má vyjímečnou pozici – Kam vás vede? 

DO DŮVĚRY, DO HARMONIE, DO SPOLUPRÁCE, DO SOULADU, DO LASKAVOSTI, PŘIJETÍ, UZNÁNÍ A LÁSCE K SOBĚ A SVÉMU TĚLU. 

Poslouchejte jeho „vedení“ a zkuste následovat svoji vlastní intuici. Sledujte své pocity uvnitř těla. Jaké pocity a v jakých částech těla ve vás symbol vyvolává? K čemu vás zve? Zkoumejte ho. Hrajte si, užívejte si ho. Je tu jen a jen pro vás. 

Světelný symbol „ODVÍJENÍ VLÁKEN DNA, PŘÍBĚHU MÉ DUŠE“

aktivace a uznání dokonalosti našeho těla

11-gold

MATERIÁLY KE STAŽENÍ

S láskou a úctou
Pavla IŠARAS & Cristal

Přejít nahoru