Video vzkazy

"Vzkaz od bytostí lesa s poselstvím pro rok 2024"

Přeji vám všem nádherný čas většího probouzení se do větší své bytosti. Bytosti lesa mi předali nádherný vzkaz o energii, která bude v roce 2024 velmi silná a aktivní. Dračí rok bude bourat vše, co nám neslouží a umenšuje nás a pomůže nám stavět nové, v souladu s naší bytostí.

JAK MOC MŮŽU ZASAHOVAT DO ŽIVOTA JINÝM LIDEM, VČETNĚ DĚTÍ
-

Vnímejte synchronicity a znamení - jsou všude

Máme tu hvězdnou podporu bytostí z hlubin, jejich vedení, lásku, výživu a obejmutí stejně jako od matky Země. Zastavte se na chvíli a vnímejte jejich znamení. Zastavte se na chvíli a zeptejte se sami sebe: “ KDO VŠECHNO MĚ PODPORUJE A VYŽIVUJE  UŽ TEĎ?” 

A vnímejte, že skutečně není co dělat, a přesto, nebo právě proto se dějí zázraky, integrace všech změn, které jsme už vytvořili a aktivovali, do našeho vědomí a všech našich Éterických a hmotných těl. 

PROBÍHÁ AKTIVACE. A probíhá sama o sobě, bez našeho přičinění – jen proto, že jsme udělali rozhodnutí a hlavně proto, že jsme dokázali pustit všechno, co nás doposud tížilo a zpomalovalo. Jen se uvolněte, relaxujte a nechejte se opečovávat, vyživovat, naplňovat touto nádhernou podporou. A užívejte si je skutečně po celou dobu. 

 

S láskou a úctou
Pavla IŠARAS & Cristal

Přejít nahoru