Deník Radosti
"z lidství do božství"

PÍŠEŠ SVŮJ DENÍK RADOSTI?

Proč pořád pokračujeme v psaní deníku? 

Mám pro vás radostnou zprávu – protože vaši bytost to fakt baví!! A taky proto, že vaši mysl to dokonale zabaví – a vy si zatím můžete utřídit myšlenky nebo nechat promluvit tu část, kterou normálně vůbec mluvit nenecháte. 

A jako vždy – užívejte si to, zasloužíte si trochu si hrát. 

 

PRAXE - přepis našich limitů

Naše hluboké vědomí těla, tzv. innate, dokáže opravdu zázraky. Pojďte se mnou znovu pozorovat – tentokrát pozorujte a hledejte ve své mysli i v životě své limity. Vše, o čem si myslíte, že není možné. A změňte to na svou novou pravdu. Ptejte se své innate, co je pro mě nejlepší, jaká pravda je ještě lepší než ta, co jsem posunula svou myslí Čemu věříte o svém bohatství? Čemu věříte o svém těle, o svém partnerství, co si myslíte, že si zasloužíte a čemu už je pro vás těžké uvěřit? 

Pojďme tvořit svou novou realitu přímo ve fyzickém světě, přímo v našem životě a ve hmotě. Nejde jen o pozorování, budeme si s naší realitou zase hrát, půjdeme o krok dál. Kdo říká, že musíme být spokojeni s tím, co žijeme? Přijímat situace neznamená, že nemůžeme toužit po změně. Díky tomu si můžeme posunout realitu zase o kousek dál. 

S láskou a úctou
Pavla IŠARAS & Cristal

Přejít nahoru