Pracovní listy

HLUBOKÉ VĚDOMÍ TĚLA & BOHATSTVÍ V NAŠÍ 1. ČAKŘE 

Všechno je energie, vědomí, tedy i tělo je energie a má vědomí. Stejně, jako se učíme komunikovat s naší Bytostí, duší, tak se potřebujeme znovu rozpomenout, jak komunikovat s naším tělem, s nejhlubšími vrstvami našeho hlubokého vědomí těla i těla fyzického. 

Bohatství sídlí v naší 1. čakře. Tak hluboko, jak jen to jde. Respektive v hloubce naší 1. čakry jsme plně spojeni s nejhlubší vrstvou našeho Stvořitele – tak, jak se dokázalo toto Světlo, nejvyšší Vědomí, propsat do naší 3. dimenze. 

Proč? 

Mnoho lidí se touží dostat svým vědomím do 5. dimenze, nazývají to „Novou Zemí“. Jenomže čím hlouběji se noříme do nižších dimenzí, tím více dokážeme obsáhnout samotného Stvořitele celou svou Bytostí. Proč bychom se inkasovali do 3D, když by to nebyl nejlaskavější, nejvroucnější a nejhlubší přání naší Bytosti a Světla jako Jednoty? 

ZKUS PŘI PSANÍ MANTRY VNÍMAT, JAKÁ ČÁST TVÉHO FYZICKÉHO TĚLA SE TI OZÝVÁ, TLAČÍ, VIBRUJE NEBO POBOLÍVÁ … KDE VŠUDE ODMÍTÁŠ HOJNOST? KDE VŠUDE ODMÍTÁŠ SVÉ NEJZÁŘIVĚJŠÍ SVĚTLO?

A ještě jedno cvičení: zavři si oči, zvolna dýchej, nalaď se na SVĚTLO ve své 1. čakře a jdi hlouběji a hlouběji do své 1. čakry a rozsvěcuj tam toto světlo a nejvroucnější LÁSKU DUCHA A HMOTY. 

Znovu připomínám, že jsme tu pro tebe a sdílení je mocným a silným nástrojem pro nejlepší řešení nebo zesílení krásy a harmonie. 

 

V tomto modulu můžeš kromě pracovních listů pokračovat ve svém „Deníku RADOSTI“. Doporučuji opět dělat obojí – nebude tě to stát víc než pár minut denně. A ta obrovská podpora ve změně za to vždycky  stojí. 

JAK S NIMI MŮŽU PRACOVAT?

V této části najdeš nové channelované poselství s možností volných řádků. Ale jak už víš, se mnou nemusíš ztěžka opisovat každý den 100x svoji mantru. Je pro psaní upravená. Jediné, co je třeba od tebe, je vědomě vnímat, co píšeš. A dát k tomu souhlas. PRAKTICKÝ KROK v lehkosti. 

Podívej se do svých pracovních listů. Pokud máš možnost, vytiskni si je. Pokud tu možnost nemáš, vždy si můžeš vzít volný papír a text si psát na něj. Obě varianty jsou možné. Obě dvě fungují. Užívej si také praktický přístup k tzv. „duchovnímu růstu“ a vývoji, nejen ten vizuální. 

Bez praktického uchopení, bez každodenního praktikování, jsou výsledky jen částečné. Pořád jsme bytosti v lidském těle. Pořád se ještě pohybujeme po matičce Zemi, lady Gaie. A to je naprosto nádherná realita. Tak si ji pojďme začít užívat. Ona sama nás k tomu zve.  

NÁVOD: 

Každé ráno, zkus to nebrat jako povinnost, ale jako dar, si na volné řádky opiš jednou „Poselství“, které si přečteš na pracovním listu. Na konci měsíce budeš mít popsaný papír, asi 30 krát opsané poselství. K tomu si pak během dne všímej, jak se ti tato moudrost začíná propisovat do každodennosti. 

Přečti si pozorně poselství nahoře na pracovním listu. Poté si ho vědomě, pomalu začni opisovat na volný řádek. Když budeš vnímat, co píšeš, zkus zároveň vnímat pocity ve svém těle. 

Začni si uvědomovat, že to, co píšeš, je skutečnou pravda, kterou už každý den žiješ. A uvědomuj si, že je to skutečnost a pravda právě teď a teď a teď a teď … 

Udělej si ze psaní jedné krátké věty tebou vedenou meditaci. Praktickou meditaci. Ne jen pouhé čtení. Nejen bezduché opisování, ale pohyb – pohyb těla a energie, při kterém vnímáš, jak se tvé tělo cítí a jak jen píšeš, co už dávno žiješ. 

A užívej si to!  

MATERIÁLY KE STAŽENÍ

Pracovní listy k 3. cyklu – 3 Modul 

S láskou a úctou
Pavla IŠARAS & Cristal

Přejít nahoru