Překvapení

Meditace, stejně jako channelovaná poselství, přicházejí k nám od bytostí světla jako energetická podpora, která plyne za slovy, která skrze mě přicházejí. Občas se objeví i světelný jazyk nebo v podobě zvuků nebo světelných symbolů, které plynou a nesou energii a podporu stejně jako slova, jen o něco příměji, možná se dá říct i silněji. Prostě napřímo tam, kde nás mají nejvíce podpořit nebo k místu, kterého se mají dotknout a uzdravit ho nebo ho dokonce změnit. 

Světelná sada symbolů
"Bohatství na všech úrovních"

Tentokrát jsou tu pro vás světelné symboly dva. 

Aby mohlo proudit bohatství na všech úrovních, je potřeba připravit půdu – mysl, tělo i duši a naladit je na bohatství všeho, co je v souladu s naší bytostí. A to je bohatství, zdraví, hojnost, prosperita, v neomezeném množství přesně pro každého z nás na míru. A to zase zajišťuje druhý symbol. 

První symbol přišel od Světelných bytostí z Plejád. Je to PLEJÁDSKÝ SVĚTELNÝ SYMBOL PROSPERITY. 🌟🐬 Propojuje nás s naším Polem hojnosti a bohatství, které je tu pro nás pro všechny životy a je nevyčerpatelné.

Druhý symbol přišel od Světelných bytostí Lyry. Je to LYRANSKÝ SVĚTELNÝ SYMBOL NAVÝŠENÍ EXPANZE. Upgraduje naše leaderské schopnosti a kvality, tolik potřebné pro osamostatnění nebo osvobození od jakýchkoliv jevů nebo energií, na kterých věříme, že jsme závislí my nebo naše schopnost být bohatí. Navyšuje naše kapacity vědomí, aby i naše hojnost byla větší a větší nebo dokonce bez hranic.   

Co společně umí? 

Pomáhají nám odlehčit a na bohatství naladit naši vibraci, abychom své záměry, přání a tvorbu dělali z vyšší vibrace. Nejčastěji si tvoříme záměry z podvědomí, z energie nedostatku a tlaku, proto zhmotnění našich přání trvá tak dlouho. Tyto světelné symboly nám pomáhá tuto tíhu a tlak odlehčit a prosvětlit a umožnit tak vesmíru tvořit s námi s lehkostí a radostí. Na nic tu nejsme sami. Můžeš jimi denně nechat prozařovat sebe a svůj záměr, přání i tvorbu. Víc tak můžeš vnímat nabídky, které ti z tvé duše chodí do cesty pro větší prosperitu a hojnost na všech úrovních. A moc si užívej víc a víc synchronicit, přes které k vám začne proudit hojnost z mnoha směrů. Zasloužíš si to.

Jak s nimi pracovat? 

Stáhněte si je. Vytiskněte si je. Dejte si je jako tapetu na mobil jako pozadí nebo šetřit obrazovky. Vystavte si je vedle sebe na viditelné místo, kde pobýváte nejčastěji. Nechávejte je na sebe vyzařovat a působit. Přirozeným způsobem vás k vaší důvěře ve Světlo i důvěře k tělu povede.

Můžete si také vyrobit z tapet se symbolem třeba podtácky pod sklenici s pitím. A můžete pozorovat, co cítíte, když pijete tuto pozměněnou vodu a jak se postupně proměňuje vaše tělo i pocity v něm. 

Můžete si symbol vytištěný dát pod polštář a spát na něm, zapisujte si pak sny, které s ním budete mít. 

Sledujte, jak se s ním mění vaše nálady, pocity a myšlenky. A můžete si ho dokonce vizualizovat nebo přikládat na svou 1. čakru. 

Tento symbol má vyjímečné složení dvou částí od dvou hvězdných civilizací – vedou nás ke spolupráci všech našich částí, včetně nás jako lidí. 

DO DŮVĚRY, DO HARMONIE, DO SPOLUPRÁCE, DO SOULADU, DO LASKAVOSTI, PŘIJETÍ, UZNÁNÍ A LÁSCE K SOBĚ A SVÉMU TĚLU. 

Poslouchejte jeho „vedení“ a zkuste následovat svoji vlastní intuici. Sledujte své pocity uvnitř těla. Jaké pocity a v jakých částech těla ve vás symbol vyvolává? K čemu vás zve? Zkoumejte ho. Hrajte si, užívejte si ho. Je tu jen a jen pro vás. 

Plejádský světelný symbol

Lyranský světelný symbol

 

MATERIÁLY KE STAŽENÍ

Plejádský světelný symbol

Lyranský světelný symbol

S láskou a úctou
Pavla IŠARAS & Cristal

Přejít nahoru