Vítej ve 4. cyklu

"PROPOJENÉ VĚDOMÍ
&
SPOJENÍ MYSL, TĚLO A DUŠE"

MY JSME CELISTVÉ VĚDOMÍ

Vítej, milovaná lidská bytosti ve 4. cyklu. 

V posledním cyklu naší Cesty budeme propojovat lidství a božství. A je to ještě komplexnější a zázračnější. Bude to 3 měsíční zvědomování si toho, jaké je naše lidství, pozvání božství ke společné cestě a nakonec to bude zázračné setkání – oslava předání kormidla jednoho vědomí tomu druhému.

🌟🐲
Už se nemůžu dočkat. Já jsem to žila ve svém životě, vy to teď projdete za 3 měsíce. Je to opravdu zázrak, jak jde urychlit čas a provézt všechno v lehkosti, hravosti a zázračným způsobem.
🌟🐲
4. cyklus už jede své energie, už to určitě cítíte. Vaše lidství se teď bude projevovat a dávat vědět o svém strachu a nejistotě, kterou cítí ve spojení s nekonečným prostorem vašeho vyššího vědomí. Buďte k němu vlídní a laskaví, jako k miminku nebo k batoleti. Potřebuje vaši lásku a podporu, utěšovat ve chvílích nejistoty a emocí a podporu, že je na správném místě a dělá všechno tak, jak se od něj očekává. Že ho milujete proto, jaké je už teď. Protože právě takové, jaké je, je naprosto dokonalé a svobodné. 
Přeju vám hodně trpělivosti a laskavosti k sobě.

 

Cílem a motivací čtvrtého cyklu je: 

NAPROSTÉ PŘIJETÍ VŠECH SVÝCH ČÁSTÍ, ZVĚDOMĚNÍ SEBE JAKO BYTOSTI A AKTIVACE PŘECHODU Z LIDSTVÍ DO BOŽSTVÍ V NAPROSTÉ HARMONII, LASKAVOSTI A LEHKOSTI

Je důležité uvědomit si zcela, KDO VLASTNĚ JSEM. Jsem své lidství nebo své božství? Mám se vyvíjet z lidství do božství nebo jsou to dvě oddělená vědomí? Proč se chvíli cítím jako naprosté dítě nebo oběť a chvíli jako mistr a osvícená bytost? Kdy přestane tohle přetahování se o to, kdo drží kormidlo v tomto životě a v tomto těle? 

„PŘIJÍMÁM, MILUJI, OBDIVUJI A VÍM, KDO JSEM. UŽ SE NEPOTŘEBUJI ODDĚLOVAT OD SVÉHO LIDSTVÍ, PROTOŽE VÍM, KDO JE TOTO LIDSTVÍ A KDO JSEM JÁ JAKO BOŽSKÁ BYTOST. UMÍM A MŮŽU SI VYBÍRAT, Z JAKÉ POZICE BUDU PRÁVĚ TEĎ PROŽÍVAT SVOU EXISTENCI. KDYŽ ZATOUŽÍM COKOLIV PROŽÍT NAPLNO, UMÍM SE PONOŘIT DO TAKOVÉ FREKVENCE, KTEROU PRO MĚ MÉ LIDSTVÍ PŘIPRAVILO TÍM, ŽE JÍ ZCELA SVOBODNĚ PROŠLO A PRO MĚ JE TEĎ NAPROSTO BEZPEČNÉ PROCHÁZET VŠEMI FREKVENCEMI, I TĚMI NIŽŠÍMI A PŘITOM SI PLNĚ ZACHOVAT VĚDOMÍ SAMA SEBE JAKO CELISTVÉ BYTOSTI.“ 

CESTA LIDSTVÍ

SPOLEČNÁ CESTA  

CESTA BOŽSTVÍ

Přejít nahoru