Pravidelná channelovaná poselství
*
Poselství ze Světla

Poselství ze Světla, nebo-li z Vědomí, ze kterého přichází a pochází – je tvořeno – vše, co existuje. Přichází skrze channeling, přinášejí je bytosti Světla a Vědomí. Přinášejí je pro nás jako vedení, návod, radu, pomoc a podporu. Nejen skrze slova, ale také přes zvuky, vibrace, které nejsou zcela slyšitelné, ale můžete je vnímat. Můžete je cítit na a ve svém těle, třeba jako jemné mrazení, obejmutí andělů nebo jako teplo uvnitř srdce. Přicházejí k nám za slovy. 

Ale i slova jsou zde důležitá. Jsou důležitá pro naše lidské vnímání. Pomáhají nám pochopit, uchopit vyšší vědomí, rychlejší vibrace, naší vědomou myslí.  I vědomá mysl dokáže jen ztěží uchopit a vnímat tak velké a krystalicky čisté množství lásky, která za těmi všemi slovy k nám proudí. 

Jak s nimi dál pracovat? 

Podobně jako s magickými mantrami nebo tvou channelovanou tapetou. Můžeš si své poselství vytisknout a postavit pro tento měsíc na viditelné místo. Kdykoliv kolem projdeš, na chviličku se zastav, přečti si zprávu od bytostí Světla a můžeš se nad ním zamyslet, nechat ho na sebe působit a položit si otázku, která je na konci poselství. Můžeš si také nalepit poselství do svého deníku Radosti a číst si ho, když deník otevřeš. Cokoliv ti přijde, dělej. Následuj své vnitřní vedení. Protože tvé vnitřní vedení je to nejvyšší. 

S láskou a úctou
Pavla IŠARAS & Cristal

Přejít nahoru