Překvapení

Meditace, stejně jako channelovaná poselství, přicházejí k nám od bytostí světla jako energetická podpora, která plyne za slovy, která skrze mě přicházejí. Občas se objeví i světelný jazyk nebo v podobě zvuků nebo světelných symbolů, které plynou a nesou energii a podporu stejně jako slova, jen o něco příměji, možná se dá říct i silněji. Prostě napřímo tam, kde nás mají nejvíce podpořit nebo k místu, kterého se mají dotknout a uzdravit ho nebo ho dokonce změnit. 

Světelný symbol
"Společná cesta - prolínání lidství a duše"

Tentokrát jsme znásobili světelný symbol a ukázal se nám jako zrcadlení.

Aby mohlo proudit bohatství na všech úrovních, je potřeba připravit půdu – mysl, tělo i duši a naladit je na bohatství všeho, co je v souladu s naší bytostí. A to je bohatství, zdraví, hojnost, prosperita, v neomezeném množství přesně pro každého z nás na míru. A to zase zajišťuje druhý symbol. 

Tento světelný symbol přišel přímo ze Světla. Ukazuje cestu vědomí božství, které se prolíná skrze nižší dimenze až do té naší 3D. Až tam se potkává s lidským vědomím, které tu pro božské vědomí připravovalo celý svůj život prostor, který v těle stále rozšiřovalo tak, jak procházelo životními zkušenosti a učilo se.   

Co symbol umí? 

Pomáhá nám s větší jemností, plynulostí a laskavým způsobem postupně a plynule dosedat jako Bytost – božské vědomí do fyzického těla, pěkně se v něm uvelebit a pak se nakonec do něj uvolnit. Aby toho bylo schopné, musí na chvíli pobýt v těle společně s lidstvím. Spolu se konečně setkávají přímo ve hmotě, v jednom těle, objemu se, přivítají se navzájem a započnou tanec po spirále směrem nahoru. Tímto nádherným světelným tancem vyvede pak božské vědomí svého předchůdce – totiž lidské vědomí a předá ho průvodcům, kteří toto lidské vědomí přivítají, oslavují a odvedou ho do říše, kam toto vědomí patří. Tam na něj už čekají další vědomí – jeho „rodina“, která ho znovu oslavuje jako hrdinu, který se vrací z dlouhé cesty domů. Je to nádherný čas – odchod lidského vědomí bez utrpení a bolesti procesu umírání ve fyzickém těle – JE TO VELKÝ ZÁZRAK „VZESTUPU VĚDOMÍ“. 

Jak se symbolem pracovat? 

Stáhněte si ho. Vytiskněte si ho. Dejte si ho jako tapetu na mobil jako pozadí nebo šetřit obrazovky. Vystavte si obrázek se symbolem vedle sebe na viditelné místo, kde pobýváte nejčastěji. Nechávejte ho na sebe vyzařovat a působit. Přirozeným způsobem vás povede.

Můžete si také vyrobit z tapet se symbolem třeba podtácky pod sklenici s pitím. A můžete pozorovat, co cítíte, když pijete tuto pozměněnou vodu a jak se postupně proměňuje vaše tělo i pocity v něm. 

Můžete si symbol vytištěný dát pod polštář a spát na něm, zapisujte si pak sny, které s ním budete mít. 

Sledujte, jak se s ním mění vaše nálady, pocity a myšlenky. A můžete si ho dokonce vizualizovat nebo přikládat na svou 1. čakru. 

Tento symbol má vyjímečné složení dvou částí, které se vzájemně odráží jako v hladině jezera nebo v zrcadle. A není to náhoda. Dokonce i naše tělo zrcadlí fyzicky i emočně to, kdo opravdu jako bytost jsme. 

Poslouchejte jeho „vedení“ a zkuste následovat svoji vlastní intuici. Sledujte své pocity uvnitř těla. Jaké pocity a v jakých částech těla ve vás symbol vyvolává? K čemu vás zve? Zkoumejte ho. Hrajte si, užívejte si ho. Je tu jen a jen pro vás. 

MATERIÁLY KE STAŽENÍ

S láskou a úctou
Pavla IŠARAS & Cristal

Přejít nahoru