Překvapení

Meditace, stejně jako channelovaná poselství, přicházejí k nám od bytostí světla jako energetická podpora, která plyne za slovy, která skrze mě přicházejí. Občas se objeví i světelný jazyk nebo v podobě zvuků nebo světelných symbolů, které plynou a nesou energii a podporu stejně jako slova, jen o něco příměji, možná se dá říct i silněji. Prostě napřímo tam, kde nás mají nejvíce podpořit nebo k místu, kterého se mají dotknout a uzdravit ho nebo ho dokonce změnit. 

Světelný symbol
"Cesta božství v těle"

Světelný symbol je tentokrát opravdu jako cesta – cesta skrze dimenze až do hmoty. 

Naše Bytost se inkarnuje na Zemi velmi postupným způsobem – prochází skrze nižší dimenze, níž a níž (obrazně řečeno). Jako lidé máme bohužel zapsáno v kolektivním vědomí, že tato cesta má být těžká a dramatická, plná překážek. Co když ale se může celá ta cesta, včetně jakékoliv transformace, dít v lehkosti, v radosti a hravosti a v doprovodu světelných bytostí? 

Tento světelný symbol přišel přímo ze Světla. Ukazuje cestu vědomí božství, které se prolíná skrze nižší dimenze až do té naší 3D. 

Co symbol umí? 

Pomáhá nám s větší jemností, plynulostí a laskavým způsobem plynule dosednout jako Bytost – božské vědomí do fyzického těla, pěkně se v něm uvelebit a nakonec se do něj uvolnit. 

Jak se symbolem pracovat? 

Stáhněte si ho. Vytiskněte si ho. Dejte si ho jako tapetu na mobil jako pozadí nebo šetřit obrazovky. Vystavte si obrázek se symbolem vedle sebe na viditelné místo, kde pobýváte nejčastěji. Nechávejte ho na sebe vyzařovat a působit. Přirozeným způsobem vás povede.

Můžete si také vyrobit z tapet se symbolem třeba podtácky pod sklenici s pitím. A můžete pozorovat, co cítíte, když pijete tuto pozměněnou vodu a jak se postupně proměňuje vaše tělo i pocity v něm. 

Můžete si symbol vytištěný dát pod polštář a spát na něm, zapisujte si pak sny, které s ním budete mít. 

Sledujte, jak se s ním mění vaše nálady, pocity a myšlenky. A můžete si ho dokonce vizualizovat nebo přikládat na svou 1. čakru. 

Tento symbol má vyjímečné složení dvou částí, které se vzájemně odráží jako v hladině jezera nebo v zrcadle. A není to náhoda. Dokonce i naše tělo zrcadlí fyzicky i emočně to, kdo opravdu jako bytost jsme. 

Poslouchejte jeho „vedení“ a zkuste následovat svoji vlastní intuici. Sledujte své pocity uvnitř těla. Jaké pocity a v jakých částech těla ve vás symbol vyvolává? K čemu vás zve? Zkoumejte ho. Hrajte si, užívejte si ho. Je tu jen a jen pro vás. 

23-gold

MATERIÁLY KE STAŽENÍ

S láskou a úctou
Pavla IŠARAS & Cristal

Přejít nahoru