FunKlub Vědomých Bytostí

napojování a transformace může být zábava - snadná, hravá i radostná zároveň

Channelovaná poselství, meditace, magické mantry, napojení na vyšší Vědomí a celkový růst
+ pravidelný společný ZOOM pro vás a vaše otázky a společná skupina pro podporu, sdílení a naše větší propojení

 
 Celý Vesmír, Světlo, ze kterého vše pochází, nádherné vysokovědomé bytosti Světla a Vědomí – ti všichni jsou tu pro nás, aby nám pomohli připojit se na novou frekvenci, nové Vědomí, novou energii, tzv. novou Zemi. 
Je to o vývoji – všichni pomáhají při evoluci lidského vědomí. Je to cesta, je to růst všemi směry. 
Je to o důvěře. Ale to velké věci přece bývají, no ne?
☀️
Proč FunKlub? 
Protože by to mělo být hravé, radostné, ale také praktické, laskavé. Občas půjdeme i do hloubky. 

Pro koho je program vhodný?
 Je pro všechny, kdo se probouzejí, jsou probuzeni nebo se probudit chtějí.Pro všechny, kdo milují channeling a energii světelných bytostí a Zdroje. Zkrátka pro všechny, kteří touží být napojeni na své vyšší Vědomí – na svou duši, svoji Bytost, Zdroj, Světlo, světelné Bytosti … jakkoliv to nazýváte. 
S Funklubem směrujeme  do vědomého bytí. Pro snadnější, laskavější a hravější způsob prožívání života.

FunKlub je celý channelovaný

Skrze channeling vám přinesu se svým světelným týmem  obsah, transformaci a pomůžeme vám s vývojem vašeho Vědomí – vás i vaší duše, do nádherného vyššího Vědomí, pevně ukotveném v našem těle. 

 PRAVIDELNÝ SPOLEČNÝ ZOOM – PROSTOR PRO VÁS A VAŠE TÉMA

Na společném ZOOMu dostáváte jako odpověď na vaše téma nebo otázku přímo na míru skrze channelovanou zprávu. Pokud nepotřebujete hodinu konzultace se mnou, je to velmi výhodné. Nejlepší na tom je, že každé sdílené téma a otázka je ve skupině kolektivní, takže je odpovědí i pro někoho jiného. Tak se obohacujete navzájem. 

Výsledkem je lehkost, radost, napojení, větší vnímavost, pocit sjednocení a souladu se svou duší. Naše duše touží po spolupráci s hlubokým vědomím našeho těla, s naším lidstvím a naší vědomou myslí. 
TAK TO POJĎME UMOŽNIT!
 
Prostě pro ty, kteří se probouzejí, probudit se chtějí nebo se již probudili do “vyššího vědomí” a říkáte si: Tak, skvělý. A jak si to mám udržet? A co teď s tím? Co se vlastně ode mě očekává? S kým si o tom všem můžu promluvit? Jak to vše můžu dál rozvíjet? A další a další otázky. S probuzením se totiž teprve ptát začínáme. 
 
Naším záměrem a cílem je PROPOJENÍ. 
 
Budeme se napojovat na naše vyšší vědomí, naši duši, naši nádhernou zářivou a moudrou Bytost. V lehkosti, s radostí a hravostí, které jsou světelným bytostem tolik vlastní. O moc lepší způsob transformace a integrace než těžké a hutné energie, které tu na Zemi ještě stále jsou a určují způsob našich životů. 

 


JEDEME V CYKLECH
Ten nejkratší trvá 1 měsíc. 
  
Obsah vám zůstane vždy celý měsíc k dispozici, abyste si ho mohli poslechnout víckrát. Lidé, kteří poslouchají naše channelingy, mi stále říkají, jak pokaždé slyší něco, co tam dřív neslyšeli. ANO, protože CHANNELING je energetická práce, uložena ve více vrstvách. Stejným způsobem s vámi také pracuje. A to na všech úrovních. 

UŽ VÍM, ŽE CHCI vstoupit do FUN Klubu a objednávám si své členství zde:

Obsah programu každý měsíc

1x za měsíc

 🌟 Tvá magická MANTRA na měsíc jako tapeta na telefon nebo k vytisknutí a způsob, kterým s touto mantrou po celý měsíc pracovat, upevňovat, pozorovat a integrovat do svého běžného života.
 
🌟 channelované POSELSTVÍ – vzkaz přímo pro naši skupinu, pro ty, kdo jsou právě ve FunKlubu 
 
🌟 channelovaná MEDITACE, kde promluví světelné Bytosti, Světlo, Zdroj přímo k vám. A bude tak pracováno komplexně na vás i na postupném napojování se na vaše vyšší vědomí, včetně propojování vašeho vyššího vědomí s tělem i myslí. 
 
🌟 společný ZOOM, kde budeme mluvit i o tom, k čemu nás Světlo a bytosti zvou a jak to zabudovat do normálního života 
 
🌟 společná fb skupina pro společné sdílení 
 
 
 


OBJEDNÁVKA členství ve
FunKlubu Vědomých Bytostí

Nezapomeň si v prodejním formuláři v pravém horním rohu zvolit měnu Kč nebo EUR, ve které chceš platit. 

Platby jsou pravidelné, každý měsíc, vždy nejdéle do 1. dne v měsíci. Faktura přijde v předstihu 7 dnů, aby vše fungovalo, jak má a obsah se k tobě dostal včas. 

Nezaplacená částka za měsíc dopředu znamená, že už nechceš v členství ve FunKlubu dál pokračovat.

Chci si objednat své členství ve FunKlubu Vědomých Bytostí a být každý měsíc v napojení

CZ / EUR

1 MĚSÍC v napojení

2 200,- Kč / 92 €


Chcete si Channeling nejdříve očuchat?

Nejste si jisti, jestli je energie a vědomí mého světelného týmu a Channeling pro vás ten pravý? Vyzkoušejte si ho na vlastní kůži. Na mém YouTube kanálu najdete několik channelovaných meditací, poselství a rozhovorů k poslechu zdarma. Přijďte se juknout, nakouknout. I tam můžete cítit ty vůně a čistotu, to Pole zázraků, které je uvnitř našeho FunKlubu. I tam vám bude dáno cosi pocítit a uvidět. 

Některá poselství jsou velmi laskavá. Jiná jdou velmi do hloubky a dotýkají se našich srdcí, někdy i našich nejhlubších zranění, která okamžitě léčí láskou a laskavým humorem. Zavřete oči, otevřete srdce a vstupte. 

Jste vítáni. 

Chcete o novinkách vědět včas?

Nevím, jestli vnímáte ten velký nárůst energie a radosti, ale já už vidím ty potenciály nás jako velkých Bytostí v lidském těle už v tomto životě.
A ta vize se mi fakt moc líbí.
Je prostě nádherná.

 

 

Přes formulář si můžete napsat o informace k FunKlubu nebo jinému, komplexnějšímu a silněji transformačnímu programu. Nebo se jen přihlaste k odběru novinek – vyplněním tohoto formuláře >>

Potřebujete pomoci s objednávkou? 

 Napište mi na e-mail: ja.jsem@pavlacristal.cz

Přejít nahoru