Léčení těla

s Pavlou (a léčivou energií Mistrů a Zdroje)

Po dokončení objednávky a jejím uhrazení vám do emailu dorazí odkaz na kalendář, ve kterém si zvolíte termín našeho setkání.

   Jak probíhá léčení těla 

Při každém léčení je vám léčeno fyzické tělo, jeho orgány nebo ty části, které si přejete uzdravit. Buď osobně přijedete a účastníte se léčení přímo (55 minut) nebo léčíme na dálku (po.  celý měsíc) Léčení posouvá vaše tělo k většímu a stálejšímu zdraví, čistí jednotlivé orgány i celé tělo, lymfatické cesty i krev a žíly. Vrací do buněk přesně to, co v nich chybí v důsledku nerovnováhy v životě, v myšlení nebo ve stravování. 

Po každé terapii dostanete ode mne do vašeho hrnku (sklenice, lahve) váš Elixír (s informacemi pro vaše zdravé tělo, do kterého se načtou vždy znovu všechny informace do 10 vteřin po dolití pití do hrnku), proto si s sebou váš hrnek nebo lahev přivezte na každou terapii. 

Dostanete ode mne také harmonizační obrázky, které si vložíte podle návodu pod matraci – budou po celou noc doplňovat váš energetický deficit do všech buněk ve vašem těle. 

Dostanete také jeden harmonizační obrázek na ozdravování jídla, koupených potravin a pití. V žádném případě na něj nesmíte pokládat své léky z lékáren!!! (po 10 vteřinách z nich odejdou chemické látky, které nejsou čisté, přírodní). 

Jako doplnění vašeho léčení můžete využít také Večerní léčení s Mistry z Himalájí a dalších Mistrů (je součástí léčení na dálku), které umocňuje účinek uzdravování těla i psychiky. 

Vždy budete mít ode mě všechny instrukce pro vaše konkrétní uzdravování. 

Služby Pavly Gondekové nenahrazují lékařskou péči. 

Přejít nahoru